Zpět na » Ostatní » Píseň Shakiry zvolena hitem roku, cenu jí předával Piquého rival Sergio Ramos

Píseň Shakiry zvolena hitem roku, cenu jí předával Piquého rival Sergio Ramos

Píseň Shakiry zvolena hitem roku, cenu jí předával Piquého rival Sergio Ramos © iconsport.photo - Shakira na Wimbledonu

0

Líbilo se

19.11. - VIDEO Rozchod Shakiry s Piquém po jedenáctiletém vztahu byl probírán v médii dostatečně a nikomu nemohl uniknout. Zdálo by se, že se nůž v ráně už nemůže otočit, přesto se tak stalo na vyhlášení cen Tha Latin Grammy, kde Shakira triumfovala právě s písní, ve které se opřela do Piquého. A jako třešničku na dortu organizátoři akce nechali ocenění Shakiře předat Sergio Ramosem.

Pokud někdo náhodou nesledoval vztah Shakiry s Piquém, připomínáme, že se rozešli v červnu 2022, nedošli ale ke smíru ani poté a oba se zdatně předháněli v pomluvách a podpásovkách. Tu největší si ale nachystala latinskoamerická zpěvačka, která v lednu tohoto roku vydala song ´BZRP Music Session #53.

Shakira je pochopitelně celosvětovou pěveckou hvězdou, proto by píseň měla úspěch, kdyby mluvila prakticky o jakémkoli tématu. Dvojice, která vychovává dvě děti, si ale po rozchodu nic nedarovala a Shakira se do svého bývalého partnera opřela prostřednictvím písně řádně.

Vyměnil jsi Ferrari za Twingo, teď jsi s někým na tvé úrovni

„Tohle je pro typy, jako jsi ty, promiň už jsem si chytla jiné letadlo, hraješ si na mistra a když jsem tě potřebovala, tak jsi se předvedl v tvé nejhorší podobě. Od lásky k nenávisti je to jen krok, nevím, co se ti stalo, ale já vydám za dvě dvaadvacítky. Byla jsem pro tebe moc dobrá, proto jsi teď s někým na tvé úrovni. Vyměnil jsi Ferrari za Twingo, Rolex za Casio.

Song měl ve španělsky mluvících zemích úspěch, což dokazuje i nominace na nejlepší píseň roku. Z nominace se stal jednoznačný triumf a aby toho nebylo málo, pořadatelé slavnostního večera v Seville požádali Piquého odvěkého rivala, Sergio Ramose, aby zpěvačce předal cenu.

Ramos, který se s Piquém potkával ve španělské reprezentaci a vyhrál jak Mistrovství světa, tak Euro, byl na hřišti s bývalým parterem nesmiřitelným soupeřem, za což mohl také fakt, že jeden oblékal dres Realu Madrid a druhý Barcelony.

Během své děkovné řeči mluvila 46letá zpěvačka o těžkých chvílích a poděkovala publiku. „Chci se o vše podělit také se svým španělským publikem, které se mnou bylo v dobrých i zlých časech a nikdy mi nepřestalo vyjadřovat podporu“.

Andrea Suttnerová / indy100.com,

Nejnovější články