Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Svěží vítr do útoku Rossoneri? Hledání nástupce Sergia Busquetse a ofenzivní záměry Mikela Artety

Přestupové spekulace: Svěží vítr do útoku Rossoneri? Hledání nástupce Sergia Busquetse a ofenzivní záměry Mikela Artety

Přestupové spekulace: Svěží vítr do útoku Rossoneri? Hledání nástupce Sergia Busquetse a ofenzivní záměry Mikela Artety © iconsport.photo - Martín Zubimendi v utkání proti Barceloně

0

Líbilo se

20.11. - BULVÁRNÍK Přestupové spekulace nikdy neutichají, a proto vám přinášíme další pokračování v této rubrice. Rossoneri by mohli přivést svěží vítr v podobě nového parťáka k Giroudovi. Z Itálie chce Arteta získat Vlahoviče. Xavi řeší situaci ohledně nástupce Sergia Busquetse.

Rossoneri pokukují po útočné opoře Lille

V útoku milánského AC možná chybí poslední kousek. Na hrotu je zárukou gólů Giroud, ten už ale není žádným mladíkem. Po stranách operují Leao, Pulišič a Chukwueze. Ideální posilu by mohl představovat Kanaďan Jonathan David, toho by se mohl milánský celek pokusit získat již v lednovém termínu, hovoří se o částce okolo 40 miliónů eur. (zdroj: gazzetta.it)

David

Plány Mikela Artety

Gunners by podle The Sun mohli usilovat o Dušana Vlahoviče z Juventusu, a to již v lednu. Arsenal se totiž údajně přestal snažit o příchod Andreho z Fluminense. Londýňanům se navíc uzdravil Gabriel Jesus a Arteta by brzy mohl najít jinou roli pro Kaie Havertze, který si v reprezentaci vyzkoušel nezvyklý post levého beka. Bude zajímavé sledovat, jak se situace v ofenzivě Gunners nakonec vyvrbí. (zdroj: skysports.com)

Vlahovič

Hledá se nástupce Sergia Busquetse

Záložní řada Barcelony vzbuzuje po odchodu Sergia Busquetse spoustu otázek. V první moment se zdálo, že jeho náhradou bude Oriol Romeu. Je však otázkou, zda tento Španěl disponuje dostatečnou kvalitou. Novým konkurentem by se mohl stát Martín Zubimendi, který se nachází v ideálním fotbalovém věku, přičemž je mu stále teprve 25 let. Přestup by se mohl uskutečnit v létě, Barca si však bude muset dát pozor na finanční fair play, Zubimendiho výkupní klauzule totiž činí 60 miliónů eur. (zdroj: sport.es)

Dominik Pánek / skysports.com, gazzetta.it, sport.es

Nejnovější články