Zpět na » Ostatní » Gary Lineker a Diego Maradona: Nečekaný noční rozhovor v nočním klubu

Gary Lineker a Diego Maradona: Nečekaný noční rozhovor v nočním klubu

Gary Lineker a Diego Maradona: Nečekaný noční rozhovor v nočním klubu © iconsport.photo - legendární komentátor Lineker

0

Líbilo se

06.11. - Gary Lineker si připomněl bizarní okamžik na který asi jentak už nikdy nezapomenne. Byla mu nabídnuta možnost udělat rozhovor s Diegem Maradonou. Nabídka přišla když byl v Jižní Americe v nočním klubu okolo 4. hodiny ranní.

Bývalá anglická fotbalová hvězda nám již několikrát vyprávěl o úžasných momentech spojených s argentinskou legendou. Gary Lineker zavzpomínal na úžasný okamžik spojený s Diegem Maradonou. Maradona byl ochotný dát rozhovor Linekerovi v nočním klubu. Avšak v nejnovším dílu podcastu "The Rest Is Football" Lineker vzpomněl na dobu, kdy natáčel dokument o vítězích Zlaté kopačky na Mistrovství světa v Buenos Aires.

Lineker prozradil, že byl v Jižní Americe, aby provedl rozhovor s Mariem Kempesem, vítězem Zlaté kopačky z roku 1978, ale snažil se získat i rozhovor s Maradonou v roce 1996/97. Vysvětlil, že navštívil Maradonův dům, ale zjistil, že tam není.

Lineker pak odešel hrát golfový zápas s bývalým prezidentem Argentiny Carlosem Menemem. Moderátor pořadu Match of the Day se otevřel ohledně svých soutěživých instinktů během hry a řekl "k té poslední jamce to nepůjde" poté, co mu bylo řečeno, aby ji prohrál.

Lineker vysvětlil, že nakonec skončil zápas nerozhodně, zatímco Menem zavolal Maradonovi, aby zajistil rozhovor. Řekl: "Dostali jsme se asi k osmé jamce a on se mě zeptal na můj dokumentární seriál a řekl nebavíte se s Diegem? A já mu vysvětlil, že jsme to zkoušeli, ale nepovedlo se to. Řekl tedy, počkej a zvedl telefon a zavolal Maradonovi a řekl jo, uděláme to zítra večer."

Sraz v nočním klubu okolo 4. hodiny ranní

Lineker pak prozradil, že dostal telefonát v 2 hodiny ráno od Menema ohledně rozhovoru. Dodal: "Následující večer jsme natáčeli během dne, ale od Diega jsme neslyšeli. Takže jdu do svého hotelového pokoje, jsou 2 hodiny ráno a telefon zvoní. Myslím si Kdo to sakra je? Je to prezident Menem na druhé straně. Mluvil jsem s Diegem, pokud dorazíš do nočního klubu v 3:30-4:00 ráno, promluví s tebou."

Lineker přiznal, že tuto myšlenku neměl v oblibě a nakonec na rozhovor nešel. Tato historka vzbudila smích u Ala Shearera, a to i přesto, že v podcastu tentokrát chyběl Micah Richards, který byl kvůli natáčení v Mexiku pro pořad A League Of Their Own.

Petr Magasanik / thesun.co.uk

Nejnovější články