Zpět na » Ostatní » EA FC 24: Cristiano Ronaldo má nejnižší hodnocení za posledních 17 let

EA FC 24: Cristiano Ronaldo má nejnižší hodnocení za posledních 17 let

EA FC 24: Cristiano Ronaldo má nejnižší hodnocení za posledních 17 let © iconsport.photo - Cristiano Ronaldo

1

Líbilo se

14.09. - NEPŘEHLÉDNĚTE Léta letoucí byl Cristiano Ronaldo jedním z nejlepších hráčů herní série FIFA. No ještě aby ne, když každý ročník patřil mezi nejlepší hráče planety. To je ale pryč. V EA FC 24 bude mít nejnižsí hodnocení od Fify 07 a to už je hodně fousatá historie. Troufnu si říct, že pokud ho někdo letos bude mít ve svém kádru, tak spíše z nostalgie než kvůli jeho herním kvalitám.

Cristiano Ronaldo patřil dlouhá léta mezi absolutní světovou špičku a odráželo se to i na herní sérii FIFA, kde byl společně s Lionelem Messim nejlépe hodnoceným hráčem prakticky každý rok a několikrát byl dokonce na obalu hry. Jenomže po minulé sezóně, kdy se půl roku nehorázně trápil v Manchesteru United a následně jako volný hráč podepsal s Al-Nassr v Saudské Arábii ani nemá EA důvod mu pro novou hru dávat nějaké extra vysoké hodnocení. Z CR7 se prostě stal "fodder". Tedy karta s vysokým hodnocením, která nám ale více než na hřišti pomůže ve výzvách tvorby mužstva o odměny.

O hratelnosti jednotlivých karet častokrát nevypovídá jejich celkové hodnocení, ale jejich atributy. Zatímco třeba takový Rodri má zaslouženě 89, jinam než do výzev tvorby mužstva, kdy se karty jednou pro vždy zbavíte, se prostě použít nedá. A jak je na tom tedy reálně herně Cristiano Ronaldo? Jeho hodnocení je 86, což je nejnižší Ronaldovo hodnocení od Fify 07. Za léta ztratil ohromně na rychlosti i driblingu. Zatímco rychlost je na hráče do ofenzivy podprůměrná, driling lehký nadprůměr, střely jsou stále parádní. Kartu možná může zachránit i speciifkcý Ronaldův pohyb, díky kterému se karta může chovat jinak. Po prvních týdnech by ale měl jít z vašeho mužstva pryč.

Společně s ním EA představila nejlepší hráče nově rozrostlé Saudské Arábie. Zatímco vloni byl nejlepším hráčem Saudi pro League na začátku října s hodnocením 82 Anderson Talisca, letos je tento Brazilec až 19. Na vrcholu je Karim Benzema, hned za ním Neymar a pak už následují nížě hodnocení Ronaldo, Mahrez, Milinkovič-Savič, Mané a třeba N´golo Kanté, který byl v minulých dílech také velmi oblíbenou kartou. Ani dříve neměl nejvyšší rychlost a byl skvělý, ale aktuálních 69, to už je hodně na pováženou.

Cristiano Ronaldo

David Suchý / ea.com

Nejnovější články