Zpět na » Ostatní » Podívejte se na video všech premiérových gólů Lionela Messiho za Barcelonu, PSG a Inter Miami

Podívejte se na video všech premiérových gólů Lionela Messiho za Barcelonu, PSG a Inter Miami

Podívejte se na video všech premiérových gólů Lionela Messiho za Barcelonu, PSG a Inter Miami © iconsport.photo - gólostroj Messi

2

Líbilo se

23.07. - VIDEO Fanoušci Lionela Messiho se na internetu baví kompilací jeho prvních gólů za Barcelonu, Paris Saint-Germain a nyní Inter Miami. Každý z nich je vynikající. Messi opět ukázal, proč se o něm právem říká, že je nejlepší fotbalista planety.

Hvězda Interu Miami přivedla fanoušky na internetu k šílenství poté, co se při svém debutu proti Cruz Azul trefil nádherným volným kopem z lavičky. Zaplněné hlediště fanoušků Interu Miami bylo svědkem toho, jak se jejich nová hvězda předvedla v celé své kráse, a nechyběly ani celebrity. Lebron James a Serena Williamsová zůstali ohromeni tím, co viděli.

Messiho první gól za Barcelonu byl tak dobrý, jak jen vysněný gól může být. Při svém debutu jako absolvent akademie zahrál tehdejší argentinský mladík nádherné jedna-dvě se svou ikonou Ronaldinhem a prohodil soupeřova brankáře. Opravdu nádherný pohled před hlasitým a hrdým Camp Nou.

Jeho první gól za PSG byl také nádherný. Útok z brejku. Naplno využil perfektního uvolnění od hvězdného Kyliana Mbappého, poté co dvojice sehrála efektivní souhru jeden na jednoho a prodrala se k brance. Sekvence skončila Messiho kličkou kolem brankáře levou nohou, a to klasickým způsobem.

První gól, za Inter Miami, byl dalším skvostem do jeho sbírky volných kopů. Tento neuvěřitelný přímý kop v závěrečných minutách zápasu proti Cruz Azul znamenal 63. úspěšný přímý kop Messiho kariéry, což je samo o sobě vynikající výkon.

A to není všechno, v profesionálním fotbale vstřelil 700. nepenaltový gól, což je více než kterýkoli jiný hráč v historii. Další rekord muže, který nepřestává udivovat fanoušky i hráče.

Fanoušci Interu Miami se nepochybně těší na další zápas a doufají v další Messiho speciál.

petr magasanik / twitter.com

Nejnovější články