Zpět na » Francie: Ligue 1 » Chci taky odejít. Žádost o přestup podal v PSG už i Neymar. Kam by rád zamířil?

Chci taky odejít. Žádost o přestup podal v PSG už i Neymar. Kam by rád zamířil?

Chci taky odejít. Žádost o přestup podal v PSG už i Neymar. Kam by rád zamířil? © iconsport.photo - problémový Neymar

0

Líbilo se

07.08. - NEPŘEHLÉDNĚTE Paris Saint-Germain po odchodu Lionela Messiho a tahanicích kolem budoucnosti Kyliana Mbappého zřejmě bude muset řešit další velký problém. Své přání odejít z Paris Saint-Germain totiž projevil i poslední z hvězdné trojice útočníků Neymar, který již klub informoval o tom, že chce ještě během léta Paříž opustit.

Neymarovi zbývají ze smlouvy s Paris Saint-Germain tři roky, s platem ve výši 25 milionů liber na sezónu, nyní ale není vůbec jisté, zda brazilský reprezentant svému závazku dostojí.

Po odchodu Messiho a zřejmě blížícím se konci Mbappého v Paříži, totiž klub informoval o svém přání odejít i Neymar, je však otázkou, zda s tímto nápadem přišel on, nebo zda jej k tomuto kroku někdo popostrčil.

Neymar se ve svých 31 letech už údajně nepovažuje za klíčového hráče týmu pod vedením nového kouče Luise Enriqueho, který údajně hodlá v Paříži vybudovat zcela nový kádr.

Otevřeno prodeji hvězdného Brazilce je údajně i PSG, které se chce soustředit na budování mladšího a hladovějšího týmu, ve kterém už pro Neymara nemusí být místo.

Diskuze o možném přesunu Neymara proběhly už během ledna, kdy o hráče jevila zájem londýnská Chelsea, sám Brazilec by ale dával přednost spíše svému bývalému klubu Barceloně, ovšem kvůli jejím finančním problémům si tento tah lze jen stěží představit.

Na otázky ohledně Neymarova přání opustit klub vedení PSG zatím odmítlo reagovat.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Nejnovější články