Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » EA Sports naznačila, jak bude vypadat nová hra FIFA, mění své logo i název

Ostatní - EA Sports naznačila, jak bude vypadat nová hra FIFA, mění své logo i název

EA Sports naznačila, jak bude vypadat nová hra FIFA, mění své logo i název © twitter.com -

0

Líbilo se

08.04. - Společnost EA oficiálně představila další kapitolu série FIFA "EA SPORTS FC" krátkým trailerem. Již v květnu bylo potvrzeno, že EA Sports a FIFA ukončí svou 30letou spolupráci a příští ročník hry se bude jmenovat EA Sports FC.

EA Sports a FIFA oficiálně ukončily 30letou spolupráci v květnu 2022 poté, co se oběma stranám nepodařilo uzavřít novou licenční dohodu. Skončila tak jedna z nejvýznamnějších a nejúspěšnějších spoluprací v historii videoher.

Společnost EA Sports používala název FIFA již od první hry své série, která se poprvé objevila v roce 1993 s hrou FIFA International Soccer, jež původně vyšla na konzolích Sega Mega Drive a Sega Genesis.

Od té doby bylo vydáno dalších 38 titulů v 18 jazycích v 51 zemích na téměř všech formátech a platformách, které si lze představit, včetně mobilních. Hra FIFA je Guinnessovou knihovnou rekordů považována za nejprodávanější sportovní videoherní sérii v historii, která se od roku 2021 celosvětově prodala v hodně přes 325 milionech kopií.

S novým názvem přichází i zcela nový emblém. Celá estetika platformy EA Sports FC se totiž inspiruje trojúhelníkem - tvarem, který je synonymem fotbalové taktiky a kultury.

Tisková zpráva šéfa značky EA:

"Pro fotbalové fanoušky po celém světě,

chci na úvod poděkovat této neuvěřitelné komunitě více než 150 milionů fanoušků za to, že pomáhají budovat největší světovou platformu pro fotbalovou zábavu - EA SPORTS™ FIFA.

Po téměř 30 letech vytváření interaktivních fotbalových zážitků definujících žánr brzy zahájíme novou vzrušující éru.

Příští rok se EA SPORTS FC stane budoucností fotbalu od EA SPORTS. Spolu s více než 300 licenčními partnery napříč sporty jsme připraveni jménem všech fotbalových fanoušků na celém světě pozvednout globální fotbalové zážitky na novou úroveň.

Součástí EA SPORTS FC bude vše, co máte na našich hrách rádi - stejné skvělé zážitky, režimy, ligy, turnaje, kluby i sportovci. Bude tu Ultimate Team, režim kariéry, profesionální kluby i VOLTA Football. Naše jedinečné licenční portfolio více než 19 000+ hráčů, 700+ týmů, 100+ stadionů a 30 lig, do kterých investujeme již desítky let, bude stále k dispozici, jedinečně v EA SPORTS FC. To zahrnuje exkluzivní partnerství s Premier League, La Ligou, Bundesligou, Serií A, MLS - a další budou následovat.

Nesmírně se těšíme, až budeme společně s vámi všemi budovat budoucnost světového fotbalu a v létě 2023 se s vámi rádi podělíme o další informace o EA SPORTS FC. Tato nová nezávislá platforma přinese nové příležitosti - inovovat, tvořit a rozvíjet se. Existujeme proto, abychom vytvářeli budoucnost fotbalového fandovství - ať už virtuálního, nebo skutečného, digitálního, nebo fyzického, všechno je to fotbal."

Oficiální představení nové identity:

"Díky společnému závazku sloužit fotbalovým fanouškům po celém světě se těšíme na pokračující spolupráci s EA SPORTS FC, díky níž budeme hráčům poskytovat autentické herní zážitky z oblíbených klubových soutěží." - Guy-Laurent Epstein, ředitel marketingu, UEFA.

petr magasanik / twitter.com, ea.com

Nejnovější články