Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Al-Hilal dal Messimu oficiální nabídku smlouvy. Ročně by si přišel na 400 milionů eur

Ostatní - Al-Hilal dal Messimu oficiální nabídku smlouvy. Ročně by si přišel na 400 milionů eur

Al-Hilal dal Messimu oficiální nabídku smlouvy. Ročně by si přišel na 400 milionů eur © iconsport.photo - Lionel Messi dostal nabídku, která se těžko odmítá

3

Líbilo se

04.04. - Roční plat Cristiana Ronalda v Al-Nassr činí až 200 milionů eur ročně. Je to naprosto šílená částka, díky které je suverénně nejlépe placeným sportovcem historie. Jenže nebyl by to arabský svět, kdyby to někdo nechtěl překonat. Zástupci Al-Hilal učinili oficiální nabídku pro Lionela Messiho, ve kterém mu nabízí až 400 milionů eur ročně, čímž by si oproti svému aktuálnímu platu polepšil 10x!

Před podpisem Cristiana Ronalda v Saudské Arábii byl nejlépe placeným fotbalistou v historii Kylian Mbappé, který si díky nové smlouvě přijde až na 72 milionů eur. Cristiano Ronaldo dostává v Al-Nassr takřka trojnásobek. Je to naprosto šílené číslo, ale Arabské země jsou známé tím, že své peníze velmi rády ukazují světu. A co víc ukázat fotbalovému světu, než Cristiana Ronalda ve svém týmu a s rekordním platem. Konkurenční Al-Hilal chce tento rekord smazat a zdvojnásobit.

Lionelu Messimu totiž přišla od Al-Hilalu, který je hlavním rivalem Ronaldova Al-Nassru, nabídka, která se skutečně neodmítá. Argentinský mistr světa by si totiž mohl přijít na dvojnásobek Ronaldova rekordního platu a na destinásobek své aktuální roční gáže, díky které je mimochodem třetí nejlépe placený hráč v Evropě za Neymarem a Mbappém. 400 milionů eur působí jako částka z úplně jiného světa. Messi teď stojí před velmi těžkým rozhodováním.

V PSG mu končí smlouva, novou evidentně podepsat nechce a klub by si ho ani nemohl dovolit. Aby Messimu mohlo nabídnout stejný plat jako měl dopoud, kvůli finančnímu by se muselo zbavit 30% z celkové částky, kterou svým hráčům vyplácí. Pak by byl prostor na Messiho smlouvu. Velké potíže budou s podpisem i v Barceloně, která má problémy s finanční fair-play nesrovnatelné vůči PSG. Klub ale prý obchází sponzory, které by mu pomohli přivést Messiho zpět tak, aby mohl být registrován i s platem, jaký si zaslouží.

David Suchý / goal.com

Nejnovější články