Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » V Itálii máme lepší trenéry než Ancelottiho, tvrdí Pirlo

Ostatní - V Itálii máme lepší trenéry než Ancelottiho, tvrdí Pirlo

V Itálii máme lepší trenéry než Ancelottiho, tvrdí Pirlo © iconsport.photo - Andrea Pirlo, trenér Fatih uKaragümrük

0

Líbilo se

28.03. - Bývalý vynikající záložník italské reprezentace a současný trenér tureckého Fatih Karagümrück, Andrea Pirlo, se pustil v rozhovoru pro tisk na tenký led, když se rozhodl porovnávat špičkové trenéry. Podle Pirla nicméně Carlo Ancelotti nedosahuje kvality jiných trenérů, v čele s Allegrim, Lippim nebo Contem.

Andrea Pirlo, bývalý profesionální fotbalista a legenda italského fotbalu, strávil několik sezón pod vedením Carla Ancelottiho v Miláně a jemu vděčí za to, že se definitivně přesunul do záložní řady a stal se jedním z nejlepších hráčů světového fotbalu. I přesto jej nepovažuje za nejlepšího italského trenéra. V rozhovoru pro deník Gazzetta dello Sport před něj postavil jiné trenéry a Carlo Ancelotti se dokonce nedostal ani na pomyslné stupně vítězů.

Jednička? Ancelotti má díky svým lidským i technickým kvalitám na kontě více vítězství než kdokoli jiný a to ve všech možných šampionátech, ale jak ho můžeme stavět před Lippiho, Conteho nebo Allegriho? Jsou zcela rozdílní,“ prohlásil Andrea Pirlo a jedním dechem dodal, že za absolutně nejlepšího trenéra považuje Guardiolu. „Pep je jedinečný, velmi inovativní. Fotbal je ale velmi fyzický a musíte s ním držet krok."

Nynější trenér Fatihu Karagümrück, který během svého angažmá na lavičce Juventusu příliš dobrých zkušeností neposbíral, tvrdí, že má svou vlastní filosofii: „U koho hledám inspiraci? Pracoval jsem s těmi nejlepšími, od každého jsem se učil. Přemýšlím však vlastní hlavou a dělám syntézu všech svých zkušnoestí. Už jsem dostal nabídku na prodloužení smlouvy, ale je lepší si o tom promluvit až na konci sezóny. Pochopitelně bych zvážil nabídku nějakého špičkového klubu, jsem i v kontaktu s Andreou Agnellim a vzájemně se uznáváme, ale naše cesty se již rozdělily.“

Andrea Suttnerová / marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
eldZii - 29.03. Odpovědět

Smajlík 2 no, co k tomuto dodat.. Pirlovi to asi moc nemyslí, škoda.. protože z těch to vyjmenoval je prostě Ancelotti jednička.. ba dokonce je dokonce jeden nej celkově .. možná po taktické stránce z nich nejlepší není, ale skloubením všech vlastností důležitých pro trenéry jako takové dohromady je jednoznačně nejlepší .. zvládnutí ega hvězd v týmu atd atd.. Srovnávat Conteho, Lippiho a Allegriho s Ancelottim? škoda slov.. výsledky mluví sami za sebe..

eldZii
Nejnovější články