Zpět na » Ostatní » Reece James se odpojil od národního týmu. Důvodem je další zranění hamstringu

Reece James se odpojil od národního týmu. Důvodem je další zranění hamstringu

Reece James se odpojil od národního týmu. Důvodem je další zranění hamstringu © iconsport.photo - Reece James je opět zraněný

0

Líbilo se

25.03. - Reece James je jednoznačně jeden z nejlepších pravých obránců na světě, ale k čemu vám je v týmu, když prakticky polovinu času není k dispozici. Gareth Southgate ho povolal do národního týmu Anglie, ale ještě před zápasem s Ukrajinou se James vrací do Chelsea se zraněním hamstringu, díky kterému bude chybět v klíčové fázi sezóny.

Reece James napsal krásný přiběh dítěte, které jako malé sní o tom, že jednou obleče dres svého vysněného klubu. Přes všechny mládežnické výběry se Reece James dostal až do prvního týmu, k vítězství v Lize mistrů a samozřejmě do anglické reprezentace. Poprvé na sebe upozornil famózními výkony na hostování ve Wiganu, pak už z něj Frank Lampard udělal hráče prvního týmu. Jednoznačně patří mezi vůbec nejlepší hráče na světě na svém postu. Neúnavný, bojovný, skvělé herní myšlení. Jenže je tu jeden velký problém.

A tím problémem je Jamesovo křehké zdraví. Doposud je jeho maximem odehraných zápasů během jedné sezóny Premier League 32 zápasů ze sezóy 2020/21, ale tehdy byla jeho výkonnost neporovnatelná. V Minulé sezóně byl k nezastavení. 5 gólů a 9 asistencí a zastavil se nakonec až sám zraněním. Letošní sezóna je pro něj těžká. Zranění se na sebe kupí a kvůli nim přišel i o světový šampionát v Kataru. James letos vynechal 18 zápasů. Absentoval ve stejném počtu zápasů, jako odehrál. Na Stamford Bridge se už určitě těší na letní příchod Mala Gusta na jeho post.

Ale toto číslo se nyní bude opět navyšovat. Gareth Southgate ho nominoval do národního týmu pro zápasy s Itálií a Ukrajinou. V zápase s Italy odehrál pouze 6 minut. Po zápase se objevily zprávy, že Jamese opět trápí hamstring, což už je taková jeho specialita. Své spoluhráče z Albionu, kteří se v neděli poperou s Ukrajinou, musel opustit a nyní už by měl být v péči lékařů z Chelsea. Doba jeho pauzy je zatím neznámá.

David Suchý / twitter.com

Nejnovější články