Zpět na » Premier League » N´golo Kanté po boku mladíků odehrál své první utkání za 7 měsíců

Premier League - N´golo Kanté po boku mladíků odehrál své první utkání za 7 měsíců

N´golo Kanté po boku mladíků odehrál své první utkání za 7 měsíců © chelseafc.com - Kanté se na trávník vrátil po více než půl roce

1

Líbilo se

25.03. - N´golo Kanté prožívá asi nejtěžší období kariéry. V posledních pár sezónách toho více promarodil než nahrál a za Chelsea v letošní sezóně hrál naposledy v srpnu. Přicházela stále nová a nová zranění, ale nyní to vypadá, že zkušený francouzský záložník hlásí návrat. Zahrál si za tým do 21 let proti Charltonu. Podívat se na něj přišli i jeho spoluhráči.

N´golo Kanté hrál naposledy za první tým Chelsea ještě uprostřed srpna, než ho na celkem 7 měsíců o fotbal připravilo obnovované zranění hamstringu, kvůli kterému přišel i o světový šampionát. Pod Grahamem Potterem tedy Kanté ještě nehrál a anglický kouč se spolupráce nemůže dočkat. Otázkou je, jestli Kantému zdraví vydrží. Za poslední 3 sezóny vynechal celkem 57 zápasů. Po zranění hamstringu se pomalu začíná dostávat do formy a s týmem už pár týdnů trénuje. Nyni dostal v přátelském zápase týmu do 21 let prostor na hodinu proti Charltonu.

Kantého návrat, který měl ale spíše než nějaký výsledkový význam za účel dostat 31letého záložníka zpět do herní praxe, mu vyšel. Jeho tým soupeře zdolal poměrem 3:0. Za zavřenými dvěřmi se trefili mladíci Rankine, Thomas a Mothersille. Pro mladíky to byl určitě velký zážitek a velká zkušenost si po boku dvojnásobného šampiona Premier League, vítěze Ligy mistrů a mistra světa zahrát. Na zápas a Kantého návrat se přišli podívat i jeho spoluhráči Mason Mount a Thiago Silva, který také netrpělivě čekají na jeho návrat.

Mason Mount a Thiago Silva

David Suchý / sportsbrief.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články