Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Dele Alli byl do konce sezóny vyřazen z týmu Besiktase

Ostatní - Dele Alli byl do konce sezóny vyřazen z týmu Besiktase

Dele Alli byl do konce sezóny vyřazen z týmu Besiktase © iconsport.photo - Dele Alli byl vyřazen z kádru Besiktase

0

Líbilo se

17.03. - Ve svých dvou prvních sezónách v Premier League byl zvolen mladým hráčem roku. Anglie dlouhou dobu neviděla tak přirozený talent jako měl Dele Alli. Jenže jeho hlava byla kamenem úrazu. José Mourinho říkal, že tak líného hráče v životě neviděl a Alli se propadl až na fotbalové dno. Nyní jako kmenový hráč Evrtonu hostující v Besiktasi ví, že si do konce sezóny nezahraje. Byl vyřazen z mužstva a Everton zrušení hostování neplánuje.

MK Dons vytvořilo opravdovou fotbalovou zbraň. Do Tottenhamu v létě 2015 tento malý klub poslal 19letého Dele Alliho a ten se stal senzací. Dal 10 gólů a 9 asistencí a ve druhé sezóně si připsal dokonce statistiku 18+7. Byl na vrcholu a měl se stát jedním z nejlepších hráčů světa. Jenže nastal úpadek, který je největší od roku 2020. Za poslední 3 sezóny dal góly 3. Tottenham ho v loňské zimě poslal zadarmo do Evertonu, ale ani tam se nenastartoval a tak tuto sezónu hostuje v Besiktasi. I toto angažmá se ale stalo neúspěšným.

Dřívě obří talent světového fotbalu, který byl PFA mladým hráčem roku zvolen dvakrát po sobě ve svých prvních dvou sezónách v Premier League je na nejnižším bodu, na jakém kdy byl. Z kádru Besiktase, za který odehrál 13 ligových zápasů a dal 2 góly, byl nyní vyřazen a zbytek sezóny stráví na tribuně. I přes toto rozhodnutí tureckého klubu se Everton bojující o záchranu nerozhodne Alliho hostování zrušit. Vypadá to tedy, že ani v Evertonu nemá budoucnost. S jeho formou a pověstí si klub bude hledat velmi těžko.

David Suchý / sportsbrief.com

Nejnovější články