Zpět na » Premier League » Podle bývalého obránce Liverpool bude Ryan Gravenberch hrát na Anfield Road

Premier League - Podle bývalého obránce Liverpool bude Ryan Gravenberch hrát na Anfield Road

Podle bývalého obránce Liverpool bude Ryan Gravenberch hrát na Anfield Road © iconsport.photo - Ryan Gravenberch

0

Líbilo se

17.03. - Bývalý obránce Liverpoolu José Enrique se na svém živém vysílání na Instgramu nechal slyšet, že Liverpool už má na další sezónu jednu jistou posilu. Má jí být nizozemský záložník Ryan Gravenberch z Bayernu Mnichov. Talentovaný záložník se v Bavorsku zatím příliš neprosadil a odchod by dával smysl. Smysl by dával ze strany Liverpoolu i podpis záložníka.

Ryan Gravenberch je odchovancem Ajaxu a už od svých 16 let, kdy za tento slavný klub začal nastupovat, platil za jeden z vůbec největších talentů světového fotbalu. Hráč o kterého se jednou bude opírat i nizozemská reprezentace. Gravenberch měl ve 20 letech na kontě přes 100 zápasů a za 18,5 milionů eur přestoupil do Bayernu Mnichov. Lehké to ale rozhodně nemá. Od začátku nastoupil od jen do 4% bundesligových utkání a zatím si nepřipsal gól ani asistenci. Přednost dostávají jiní a mohou za to i jeho neuspokojivé výkony.

Spekuluje se tak o jeho hostování nebo dokonce přestupu. Bývalý obránce Liverpoolu José Enrique je hodně aktivní na sociálních sítích, kde se vyjadřuje k dění okolo svého bývalého klubu a nyní na live streamu prozradil, že 20letý Gravenberch už se prý měl dohodnout s Liverpoolem a od nové sezóny bude oblékat jeho dres. V Bayernu s ním spokojení nejsou a mohou na něm dokonce i vydělat, Vzhledem ke končícímu kontraktu s Ajaxem totiž byla přestupová částka značně pod jeho hodnotou. Uvidíme co je na tomto tvrzení pravdy.

Gravenberch je náš hráč přátelé. Řekl nám ano. Máme stejného agenta, tým Raioly. Nedávno bylo jednání v Londýně a on je náš hráč," řekl ohledně Gravenbercha José Enrique.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články