Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Al-Nassr oslovil Sergia Busquetse, kterému končí smlouva s Barcelonou

Ostatní - Al-Nassr oslovil Sergia Busquetse, kterému končí smlouva s Barcelonou

Al-Nassr oslovil Sergia Busquetse, kterému končí smlouva s Barcelonou © sportzwiki.com - O busquetse usiluje Al-Nassr

0

Líbilo se

17.02. - Bylo zřejmé, že přestup Cristiana Ronalda do Saudské Arábie bude jakousi rozbuškou a lákadlem pro další velká jména světového fotbalu, která si budou chtít za pohádkových finančních podmínek užít poslední léta své kariéry. A je to tu! Al-Nassr už oslovil Sergia Busquetse, který po této sezóně skončí v Barceloně a aktuálně se rozhoduje o své budoucnosti.

Sergio Busquets patří mezi klubové ikony FC Barcelona a na své pozici je jedním z nejlepších v historii, minimálně co se trofejí týče. Od roku 2008, kdy mu dal Pep Guardiola první šanci, vyhrál všechno co se dalo. Ve sbírce mu už možná chbí jen Evropská liga, kterou má letos již podruhév řadě šanci vyhrát. Za 15 let v prvním týmu Blaugranas odehrál 707 utkání. Hráčů, kteří mají startů více už moc není. Před ním už je jen jeho současný kouč Xavi a Lionel Messi.

Jenže Busquetsova výkonnost jde konzistentně dolů s jeho věkem. Je mu už 34 let, což stále není žádný extrémní věk, ale poslední roky už je to na něm znát. Barcelona v létě jako náhradu přivedla Francka Kessiého, který se zatím nechytil, ale v plánech Blaugranas rozhodně je. Busquets sice nepodává vyloženě špatné výkony, ale klub se s ním prostě neposune, ačkoliv do kabiny je přítomnost někoho takového opravdovou vzpruhou. Vždyť je jedním z nejdekorovanějších fotbalistů všech dob.

Po vzoru Xaviho i Andrése Iniesty svou kariéru na Camp Nou neukončí. I on se ještě na úplný odchod necítí, ale z Evropy zmizí. Hodně se mluví o zájmu z MLS, ale do hry vstupuje nový velký hráč. Al-Nassr šokoval celý svět podpisem Cristiana Ronalda, ale bylo jasné, že příchodem jedné evropské ikony to neskončí a že další budou následovat. Klub z Riyadhu nakonec oslovil právě Sergia Busquetse, který se aktuálně rozhoduje, co bude pro něj a jeho rodinu nejlepší. Je ale jisté, že boj o služby mistra světa i Evropy bude mezi Saudskou Arábií a USA.

David Suchý / dailymail.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články