Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Barca zvažuje výměnu Kessieho za Brozoviće, Arsenal se zaměří na Raphinhu

Přestupové spekulace: Barca zvažuje výměnu Kessieho za Brozoviće, Arsenal se zaměří na Raphinhu

Přestupové spekulace: Barca zvažuje výměnu Kessieho za Brozoviće, Arsenal se zaměří na Raphinhu © Football Espana - Marcelo Brozović by mohl v Barceloně nahradit Kessiého

1

Líbilo se

16.01. - BULVÁRNÍK Ligové soutěže se v Evropě už pomalu dostávají do své druhé poloviny a zápasový program nabírá na obrátkách. Jednotlivé kluby zároveň stále přemítají, jak by mohly ideálně posílit přes zimní přestupní okno, a tyto plány se během zbývajících dvou týdnů ještě pokusí zrealizovat. Pojďme se tedy společně podívat na ty nejsledovanější spekulace ze zahraničních webů.

Barcelona už po šesti měsících hodlá nahradit Kessiého

Středopolař z Pobřeží Slonoviny přišel na Camp Nou v létě jako volný hráč z AC Milán, v kádru trenéra Xaviho si ale nenašel stabilní pozici a brzy by se zase mohl poroučet. Barca by jej ráda využila ve výměně za Marcela Brozoviće. Inter, jakožto zaměstnavatel chorvatské hvězdy, návrh zvažuje, ale stále vnímá svou vlastní oporu za přínosnější pro tým. (Zdroj: Sky Sports Italy)

Arsenal si místo Mudryka musí najít jinou posilu

Po vleklých jednáních se ukrajinský křídelník Mykhailo Mudryk nakonec upsal Chelsea, nikoliv dlouho skloňovanému Arsenalu, který se svou nabídkou finančně nemohl rovnat Blues. Gunners teď nicméně pošilhávají po Raphinhovi z Barcelony, jenž se v Katalánsku trápí. Blaugranas by údajně byli ochotni zvážit prodej za adekvátní částku. (Zdroj: Sport Italia)

Vrátí se Raphinha na scénu Premier League?

Odstřižený Trossard by mohl najít útočiště v Tottenhamu

Kohouti ještě musí rozdýchat domácí porážku 0:2 v severolondýnském derby s Arsenalem, i kvůli slabému výkonu už se ale poohlíží na hráčském trhu. Leandro Trossard se v Brightonu pohádal s trenérem De Zerbim a na jihu Anglie zřejmě neleží jeho budoucnost. Spurs se Seagulls již na technického křídelníka ptali, v námluvách ale zatím nepokročili. (Zdroj: Daily Telegraph)

Dokoná Danjuma návrat na Ostrovy?

Arnaut Danjuma strávil několik sezón v Bournemouthu, než se přesunul do Villarrealu, kde se jako fotbalista posunul na vyšší úroveň. Šikovný forvard se však netajil tím, že vyhlíží návrat do Premier League. Od svého klubu prý dostal povolení odcestovat do Británie, aby mohl jednat o půlročním hostování. V těchto dnech dle dostupných informací hovoří s Aston Villou. (Zdroj: The Athletic)

Vojtech Olšr / fotbalportal.cz, sport.sky.it, sportitalia.com, telegraph.co.uk, theathletic.com

Nejnovější články