Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Thuram jedná krom United už i s Chelsea, Arsenal se snaží o Mudryka i Félixe

Ostatní - Přestupové spekulace: Thuram jedná krom United už i s Chelsea, Arsenal se snaží o Mudryka i Félixe

Přestupové spekulace: Thuram jedná krom United už i s Chelsea, Arsenal se snaží o Mudryka i Félixe © DW - Marcus Thuram nemá o zájemce nouzi

3

Líbilo se

09.01. - BULVÁRNÍK Po koronavirové krizi je fotbalová ekonomika zpátky v plném chodu a výjimku jistě nebude představovat ani nedávno započaté zimní přestupní okno. Největší ohlas zatím pochopitelně měl transfer Cristiana Ronalda, to ale zdaleka nemusí být poslední velký transfer ledna. Pojďme se podívat na skloňované spekulace ze zahraničních médií.

Chelsea se chystá vyfouknout Red Devils posilu do útoku

Marcusi Thuramovi běží poslední půlrok aktuální smlouvy s Borussiou Mönchengladbach a jeho odchod se zdá být pouze otázkou času. Hned dva kluby se jsou zřejmě ochotny vyplatit francouzského útočníka ještě v lednu. Zatímco o Manchesteru United je známo, že kolem Thurama již delší dobu sonduje, nově se mezi zájemce připojila rovněž Chelsea. (Zdroj: Foot Mercato)

Gunners hodlají posílit pro boj o titul

Celek pod vedením trenéra Mikela Artety letos nečekaně útočí na prvenství v anglické nejvyšší soutěži, velkou čarou přes rozpočet však je zranění klíčového útočníka Gabriela Jesuse. Nahradit takovou ztrátu půjde stěží, avšak Arsenal se prý přes zimu nebude ostýchat posílit. V merku má Mykhaila Mudryka i Joãa Félixe, tedy dvě hojně diskutovaná jména. (Zdroj: Daily Mail)

Arsenal pokukuje hned po dvojici hvězdných posil

Přivede Liverpool náhradu za Alexandra-Arnolda?

Reds naopak nezažívají zrovna nejpovedenější sezónu a v zimním okně rovněž budou muset posílit. Média často kritizují defenzivní schopnosti Trenta Alexandra-Arnolda, za kterého by mohla přijít alternativa. Kouč Jürgen Klopp údajně pokukuje po pravém bekovi Sachovi Boeym. Francouzský zadák momentálně působí v Galatasarayi a mohl by být k dispozici už za 17 miliónů liber. (Zdroj: SPORTbible)

Před Depayem se rýsuje scénář návratu na Old Trafford

První angažmá Memphise Depaye v Premier League neslavilo velký úspěch, nizozemský forvard by nicméně mohl dostat od Manchesteru United druhou šanci. V Barceloně už mu zřejmě pšenka příliš nepokvete a je otevřen návratu na dobře známou půdu. United potřebují posílit útočné řady po odchodu Cristiana Ronalda do Arábie. (Zdroj: Diario Sport)

Vojtech Olšr / fotbalportal.cz, footmercato.net, dailymail.co.uk, sportbible.com, sport.es

Nejnovější články