Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Arsenal je favoritem na přestup Rice, Reus se možná podívá na sklonku kariéry do Anglie

Přestupové spekulace: Arsenal je favoritem na přestup Rice, Reus se možná podívá na sklonku kariéry do Anglie

Přestupové spekulace: Arsenal je favoritem na přestup Rice, Reus se možná podívá na sklonku kariéry do Anglie © Football365 - Zvolí skutečně Rice jako svou další destinaci sever Londýna?

1

Líbilo se

23.01. - BULVÁRNÍK Čas utíká jako voda a už jen poslední týden zbývá do uzavření právě probíhajícího přestupového okna. V jeho průběhu se uzavřelo hned několik zajímavých přestupů, před koncem ledna ale ještě bezesporu nějaké přibudou. Kluby se krom toho už pomalu chystají na letní období. V následujících řádcích si tedy shrneme momentálně diskutované transfery, které by se mohly během tohoto kalendářního roku stát skutečností.

Arteta učaroval opoře Kladivářů

Mladičký španělský manažer Mikel Arteta buduje v Arsenalu extrémně zajímavý projekt, nezávisle na tom, jaký výsledek přinese tato slibně rozjetá sezóna. Právě to by dost možná mohlo přesvědčit Declana Rice, žádaného středopolaře West Hamu United, aby v létě přestoupil na Emirates Stadium. V minulosti přitom byl spojován zejména s Chelsea, jejímž je odchovancem. (Zdroj: The Guardian)

Kam se přesune Marco Reus? Možná do Manchesteru United

Reus již platí za legendu Borussie Dortmund a to i navzdory tomu, že jeho kariéru výrazně poznamenala vážná zranění. V létě mu nicméně skončí na Signal Iduna Parku kontrakt a on se bude dívat po novém angažmá. Zahraniční média mluví o zájmu z Blízkého východu, další potenciální možností by ale údajně mohl být i Manchester United. Trenér Erik ten Hag prý už hovořil s Reusovým agentem. (Zdroj: Caught Offside)

Dostane Reus šanci ukázat své umění v Premier League?

Liverpool v boji o italský talent ztrácí za Interem

Giorgio Scalvini má teprve 19 let, letos však už stabilně nastupuje na postu stopera v dresu Atalanty Bergamo. Již od podzimu kolem něj sondují Liverpool, Juventus a Inter Milán, přičemž Atalanta vyhlásila, že bude zvažovat nabídky kolem 40 miliónů euro. Ačkoliv se zprvu zdálo, že Reds jsou v popředí tohoto pomyslného závodu, navrch nad konkurenty teď podle všeho má milánské Internazionale, kterému zřejmě v létě odejde Milan Škriniar. (Zdroj: SempreInter)

Talenta Rudých ďáblů nejspíše bude hostovat ve Valencii

Jak se tak zdá, pro Facunda Pellistriho trenér Erik ten Hag nenajde ve zbývající části ročníku místo. Uruguayský reprezentant během tohoto měsíce nakouknul do prvního týmu a rozhodně nezklamal, nizozemský stratég by jej ale raději ještě poslal na hostování. Nejpravděpodobnější destinací se v tuto chvíli zdá být Valencia. (Zdroj: SPORTbible)

Vojtech Olšr / fotbalportal.cz, theguardian.com, caughtoffside.com, sempreinter.com, sportbible.com

Nejnovější články