Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Al Nassr: Cristiano Ronaldo nemá ve smlouvě klauzuli o podpoře kandidatury Saúdské Arábie na pořádání MS 2030

Ostatní - Al Nassr: Cristiano Ronaldo nemá ve smlouvě klauzuli o podpoře kandidatury Saúdské Arábie na pořádání MS 2030

Al Nassr: Cristiano Ronaldo nemá ve smlouvě klauzuli o podpoře kandidatury Saúdské Arábie na pořádání MS 2030 © alnassrfc.com - Cristiano Ronaldo oficiálně hráčem Al-Nassru

0

Líbilo se

12.01. - BULVÁRNÍK Saúdskoarabský klub Al Nassr rázně popřel zprávy, podle kterých má hvězdný portugalský útočník Cristiano Ronaldo ve smlouvě lukrativní klauzuli na astronomických 177 milionů liber, v rámci které by měl figurovat jako ambasador pro kandidaturu Saúdské Arábie na pořádání mistrovství světa 2030.

Sedmatřicetiletý Cristiano Ronaldo se v prosinci po svém kontroverzním konci v Manchesteru United připojil k Al Nassru jako volný hráč, když s klubem ze Saúdské Arábie podepsal lukrativní smlouvu na dva a půl roku, která by mu měla vynést více než 175 milionů liber ročně.

Podle některých zdrojů by ale tato astronomická částka nemusela být konečná, v posledních dnech se totiž vynořily zprávy, podle kterých by Ronaldo mohl dostat dalších 177 milionů liber, pokud podpoří kandidaturu Saúdské Arábie na mistrovství světa ve fotbale.

To nicméně ve svém oficiálním prohlášení bohatý klub popírá: „Al Nassr by rád objasnil, že na rozdíl od zpráv v tisku, nezahrnuje smlouva Cristiana Ronalda závazky k žádné kandidatuře na pořádání mistrovství světa.“

„Cristiano Ronaldo je plně zaměřen na Al Nassr na spolupráci se svými spoluhráči, s cílem pomoci klubu dosáhnout úspěchů.“

Bývalý útočník Manchesteru United nebo Realu Madrid dosud za klub neodehrál jediné utkání a svůj debut by si mohl odbýt v přátelském utkání proti Paris Saint-Germain s útočníkem Lionelem Messim.

Už loni se otevřelo okno pro podávání nabídek na pořádání mistrovství světa ve fotbale v roce 2030 a mezi zájemci má být i Saúdská Arábie, která údajně zvažuje společnou nabídku s Řeckem a Egyptem.

Pořádající země fotbalového šampionátu pro rok 2030 by měla být vyhlášena v roce 2024.

Nadcházející mistrovství světa hostí v roce 2026 společně Spojené státy, Kanada a Mexiko, na kterém bude obhajovat titul Argentina.

Kam dál?

Vít Sedlák / eurosport.com, FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články