Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Real soupeří s Liverpoolem o Bellinghama, Partey láká Félixe do Arsenalu

Ostatní - Přestupové spekulace: Real soupeří s Liverpoolem o Bellinghama, Partey láká Félixe do Arsenalu

Přestupové spekulace: Real soupeří s Liverpoolem o Bellinghama, Partey láká Félixe do Arsenalu © Forbes - Koho posílí nová megahvězda světového fotbalu Bellingham?

1

Líbilo se

02.01. - BULVÁRNÍK Rok 2022 je za námi a všichni se můžeme těšit na to, co přinese druhá polovina sezóny na evropských trávnících. Boje na trávnících jsou po mistrovství světa už beze zbytku v plném proudu. Mezitím nám ale začalo také přestupní okno, do kterého vstupujeme s celou řadou zajímavých příběhových linií. Jaké budou mít rozuzlení?

Kam se Bellingham vydá z Dortmundu?

Signal Iduna Park beze sporu není vůbec špatnou adresou, zřejmě nejtalentovanější ze zdejších hráčů ale dost možná přerostl Vestfálsko. Kolem Juda Bellinghama, 19letého anglického středopolaře, se pohybuje několik klubů v čele s Realem Madrid a dlouhodobě skloňovaným Liverpoolem. Los Blancos jsou ale aktuálně favority zřejmě až na letní přestup. (Zdroj: SPORTbible)

Félix hledá únikovou trasu, možnou destinací je Arsenal

Spory Joãa Félixe s trenérem Diegem Simeonem již delší dobu bublaly pod pokličkou, až v posledních týdnech vyšly na povrch. Portugalský reprezentant se s největší pravděpodobností pokusí opustit Atlético Madrid ještě do konce ledna a nové angažmá se mu snaží pomoct vyjednat někdejší spoluhráč Thomas Partey z Arsenalu. Reálná se zdá možnost půlročního hostování. (Zdroj: The Athletic)

Félix se pokouší uniknout z Madridu

Odchod Asensia prý dostal od Realu zelenou

Marcos Asensio se během této sezóny zdaleka neobjevoval na hřišti tak často, jak by si představoval, a podle všeho se rýsuje jeho odchod. 26letý křídelník má krom toho smlouvu jen do června tohoto roku. Manchester United by se nicméně nezlobil, kdyby se mu podařilo Asensia přivést už nyní, a to za částu okolo 20 miliónů euro. (Zdroj: Diario Sport)

Arsenal nadále jedná o Mudrykovi

Že Gunners usilují o Mykhayla Mudryka je už nyní dobře známou věcí, úvodní nabídku v hodnotě 55 miliónů liber ovšem smetl Šachtar Doněck ze stolu. Vyjednavači ze severního Londýna se ale nevzdávají a snaží vyhovět ukrajinskému celku, který za svůj megatalent dle dřívějších rozhovorů požaduje až 85 miliónů liber. (Zdroj: Foot Mercato)

Vojtech Olšr / fotbalportal.cz, sportbible.com, theathletic.com, sport.es, footmercato.net

Nejnovější články