Zpět na » Ostatní » Nominace na Golden Boy award: Část I.

Nominace na Golden Boy award: Část I.

Nominace na Golden Boy award: Část I. © jerseyeveningpost.com - Jude Bellingham je letos favoritem

0

Líbilo se

15.10. - Golden boy je cena, která se uděluje nejlepšímu hráči do 21 let. Jejími předešlými vítězi jsou například Cesc Fábregas, Paul Pogba a naposledy Pedri. Co jeden výherce, to obrovská hvězda. Nyní vyšla finální nominace na ocenění, ve které je 20 nejlepších hráčů do 21 let. Ve dvou částech si je představíme.

Jude Bellingham - Zřejmě největší favorit na zisk této ceny je Jude Bellingham. 19letý záložník je již ve svém věku považován za jednoho z nejlepších záložníků světa a čeká se na to, až z Borussie Dortmund přestoupí někam výš. Generační talent.

Karim Adeyemi - V minulé sezóně dával góly za Salzburg. Ve svých 20 letech přestoupil jako jeden z největších německých talentů do Dortmundu. Tam se sice zatím úplně neprosadil, ale ukazuje, že v něm dříme neskutečný talent. Čekají na nás velké věci.

Karim Adeyemi

Antonio Silva - Další produkt akademie Benficy Lisabon, který půjde do světa za velké peníze. Teprve 18letý stoper se usadil v základní sestavě Benficy po boku Otamendiho při zranění ostatních stoperů a podává výtečné výkony. Verissimovi a spol. se bude do základu zpět dostávat velmi těžko.

Eduardo Camavinga . Pod drobnohledem je už pár let. Za Stade Rennes pravidelně nastupoval od 16 a v 18 ho koupil Real Madrid. Ve své první sezóně vyhrál titul i Ligu Mistrů a ukázal, že svět se má těšit na dalšího obrovského hráče. 4 zápasy má už i za Francii.

Fabio Carvalho - Skvělými výkony vloni pomohl Fulhamu k postupu do Premier League. V zimě mu nevyšel přestup do Liverpoolu, ale v létě už ano. 20letý Portugalec Anfield Road ohromil. Hodně se snaží a výsledkem jsou už 2 góly v Premie League.

Fábio Carvalho

Ansu Fati - Fatiho zřejmě nemusím představovat. Za Barcelonu září od 16 a je považován za Messiho nástupce. Zdědil po něm i ikonickou desítku. Bohužel bývá hodně často zraněný a to ho hodně brzdí. Když je zdravý, je na hřišti hodně znát.

Gavi - V minulé sezóně vyletěl neskutečným způsobem. Zapracoval se do základu Barcelony i španělské reprezentace a to v 17 letech. Společně s Pedrim v budoucnu může vytvořit nejlepší zálohu světa. Nový Iniesta a Xavi.

Wilfried Gnonto - Nový Balotelli. V mnohém ho připomíná. Jako mladý odešel z Interu do Curychu. Tam odehrál 2 sezóny a dostal se dokonce do italského národního týmu. Při debutu se uvedl asistencí proti Německu a od té doby reprezentuje pravidelně. Nyní už hájí barvy Leedsu.

Ryan Gravenberch - Po 3 sezónách v prvním týmu Ajaxu přišel konečně přestup. Vysoký záložník podepsal v Bayernu Mnichov a nyní tříbí svůj talent v Bavorsku. Vítěz 3 nizozemských titulů už má i 11 startů za národní tým.

Joško Gvardiol - Chorvatský generační talent a budoucí lídr reprezentace. V Lipsku se už během jednoho roku vypracoval ve hvězdu a Chelsea byla ochotná za něj zaplatit obří částky. V Lipsku to ale rázně zamítli. Uvidíme, kam jeho kroky dále povedou.

Joško Gvardiol

David Suchý / theathletic.com

Nejnovější články