Zpět na » 1. Bundesliga » Transfermarket se podíval na zoubek hráčům z Bundesligy. Nejvyšší hodnotu má Bellingham, Hložek ztratil

Transfermarket se podíval na zoubek hráčům z Bundesligy. Nejvyšší hodnotu má Bellingham, Hložek ztratil

Transfermarket se podíval na zoubek hráčům z Bundesligy. Nejvyšší hodnotu má Bellingham, Hložek ztratil © futaa.com - Nejhodnotnější hráč Bundesligy Jude Bellingham

0

Líbilo se

21.09. - NEPŘEHLÉDNĚTE Za sebou už máme i první kola Bundesligy, a tak se Transfermarket vrhl i na úpravu hodnot hráčů první německé ligy. Sezóna je zatím velmi zajímavá, můžeme vidět spoustu příjemných i nemilých překvapení a na tom se odráží i hodnoty hráčů. Novým nejhodnotnějším hráčem soutěže je Jude Bellingham z Dortmundu.

Vítězové

Jude Bellingham - Ve svých 19 letech hraje jako velezkušený matador, prakticky nechybuje, je lídrem týmu a nově také nejhodnotnějším hráčem Bundesligy. Anglický reprezentant se může pyšnit hodnotou 90 milionů eur. Společně s Fodenem a Kanem je také nejhodnotnějším Angličanem. Jeho přestup, o kterém se mluví bude pořádně drahou záležitostí.

Jamal Musiala - Mnohem více se sice mluví o hráčích jako Fati, Rodrygo nebo Gavi. Pravda ale je, že Jamal Musiala je v 19 letech nejhodnotnějším německým fotbalistou a letos je i nejlepším hráčem Bayernu. Ve všech soutěžích se ofenzivní univerzál trefil už 6x a společně s Nkunkuem a Kimmichem je druhým nejhodnotnějším hráčem soutěže. Hned po Bellinghamovi

Jamal Musiala

Joško Gvardiol - A do třetice mladík, kterému patří budoucnost. Mladý Chorvat je taktéž nejhodnotnějším hráčem své země. V novém updatu si polepšil o 25 milionů a jeho nová hodnota činí 60 milionů eur. 20letého mladíka také brzy čeká velký přestup. S největší pravděpodobností to vypadá na Chelsea, ale bude to ještě velký boj.

Poražení

Sadio Mané - Od senegalské hvězdy jsme zatím čekali o mnoho více, než nakonec předvedl. Ani v zápasech, kdy se trefil, nehrál až na světlé výjimky příliš dobře a těch zápasů s gólem ve finále také moc nebylo. Přišel tak o 10 milionů ze své hodnoty. Stále mu ale zbylo ještě dalších 60 milionů a všichni věříme, že SadioMané ještě v Bayernu ukáže, co doopravdy umí.

Angeliňo - Důvodem jeho ztráty hodnoty je zejména odchod z Lipska. Do nové sezóny s ním i přes jeho spolehlivost v Lipsku nepočítali a na jeho pozici přišla kometa loňské sezóny David Raum z Hoffenheimu. Tam naopak mířil právě španělský wing-back formou hostování. Je to škoda vzhledem k tomu, že s jeho jménem byla spojována třeba i Barcelona, kam by parádně sednul a byl by rozhodně lepší možností než Marcos Alonso.

Patrik Schick s Adamem Hložkem

Adam Hložek - I český talent přišel o nějakou část své hodnoty, kterou získal svými výkony ve Spartě. V Leverkusenu se sice uvedl gólem v poháru, ale od té doby spíše střídá, dvakrát nehrál vůbec a jeho výkony jsou průměrné. Svezl se ale samozřejmě i s příšernou formou Leverkusenu, který je v tabulce až 15. Věříme, že Adam se společně s celým Bayerem zvedne.

David Suchý / transfermarkt.com

Nejnovější články