Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Přetahovaná o Martíneze nabírá obrátky, City se ptá po Gnabrym

Ostatní - Přestupové spekulace: Přetahovaná o Martíneze nabírá obrátky, City se ptá po Gnabrym

Přestupové spekulace: Přetahovaná o Martíneze nabírá obrátky, City se ptá po Gnabrym © Goal.com - Lisandro Martínez zatím neví, kam povedou jeho další kroky

2

Líbilo se

04.07. - BULVÁRNÍK Bez jakékoliv nadsázky lze říci, že až letos jsme po dvou letech svědky konečně zase „normálního” přestupního období. Dopady koronaviru na ekonomickou situaci klubů už nejsou tak znatelné a nikdo se nebojí utrácet za nové posily. Několik transferů se již upeklo, zdaleka však není konec probíhajícího okna. Pojďme se tedy podívat na rychlý souhrn těch nejzajímavějších novinek z uplynulého týdne.

Zástupci Arsenalu a Manchesteru United rozpoutali boj o Martíneze

Lisandro Martínez s největší pravděpodobností nepřečká léto v Ajaxu. Eminentní zájem o jeho služby mají totiž dva velikáni anglické kopané. Gunners a Red Devils aktuálně nabízejí protistraně finančně velmi podobnou kompenzaci, je tedy na celku z Amsterdamu, jak se v tomto směru rozhodne. Favority jsou prý díky Eriku ten Hagovi, bývalému trenérovi Ajaxu, United. (Zdroj: The Athletic)

Gnabry není spokojen v Bayernu a zvažuje návrat na Ostrovy

Platnou smlouvu má v Bavorsku Serge Gnabry jen do konce příštího ročníku, možná ani tuto lhůtu by ale nemusel naplnit. Možnost prodloužení kontraktu někdejší hráč Arsenalu rázně zamítnul, což pochopitelně zaregistrovali potenciální kupci odjinud. V popředí údajně stojí Manchester City, který se obává odchodu Raheem Sterlinga. (Zdroj: The Sun)

Gnabry možná znovu zavítá na známé území

Kdo by mohl nahradit Ronalda?

O víkendu proletěla médii zpráva o tom, že světoznámá značka CR7 by se vůbec nezlobila, kdyby mohla v dohledné době přestoupit z Manchester United jinam. Kouč Rudých ďáblů ten Hag tak musí myslet dopředu. Vedení svého klubu jako případnou alternativu doporučil Antonyho, dalšího svého svěřence z předchozí štace v Ajaxu. (Zdroj: The Mirror)

Barcelona se zdráhá připlatit za Lewandowského

Robert Lewandowski sebevědomě vyhlásil, že v nadcházející sezóně dres Bayernu Mnichov neobleče, ale v první řadě je potřeba najít někoho, kdo by jej z angažmá v Allianz Areně vyplatil. o polského šutéra nejvíce stojí Barcelona, nicméně její prezident Joan Laporta odmítá položit na stůl více než 40 miliónů euro, které už Bayern jednou odmítnul. (Zdroj: 90min)

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, theathletic.com, thesun.co.uk, mirror.co.uk, 90min.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články