Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Carlos Tevez oficiálně ukončil profesionální kariéru

Ostatní - Carlos Tevez oficiálně ukončil profesionální kariéru

Carlos Tevez oficiálně ukončil profesionální kariéru © skysports.com - CArlos Tevez oficiálně ukončil kariéru

0

Líbilo se

04.06. - Poté, co v květnu 2021 argentinský útočník přerušil svou kariéru, nyní oficiálně oznámil, že s fotbalem končí úplně. Své rozhodnutí vysvětlil tím, že pro něj poslední měísce byly velmi vyčerpávající. V budoucnu se chce věnovat projektu zaměřenému na osobní stránku fotbalistů, na kterém pracuje se svými bratry.

Carlos Tevez, jeden z nejlepších hráčů argentinské fobalové historie, na tiskové konferenci oznámil své rozhodnutí pověsit kopačky na hřebík. „Vždycky se mě ptali, proč jsem přestal hrát, a jednoho dne jsem jim odpověděl. Protože jsem přišel o fanouška číslo jedna (Tevezův otec zemřel v únoru 2021). Nastalo ticho. Bylo mi osm let a jediný, kdo se na mne chodil dívat byl on. Co dál? Řekl jsem si, že už nebudu hrát. Byla to jediná chvíle, kdy jsem myslel jen na sebe,“ potvrdil svůj odchod z profesionálního fotbalu argentinský útočník.

Při podrobnějším vysvětlování rozhodnutí, který učinil, Carlos Tevez také řekl. „Poslední rok, kdy jsem hrál, byl velmi těžký. Byl jsem mozkově úplně mrtvý. Jednoho dne sem se probudil a řekl své ženě, že už nebudu hrát. Odpoledne jsem zavolal svému agentovi a řekl jsem mu to samé. Večer jsem oznámil Riquelmemu, že potřebuji, aby klub zorganizoval tiskovou konferenci. A pak přišlo to, co přišlo a rodina také pochopila, že už hrát nebudu.“

Carlos Tevez naposledy skóroval v květnu 2021 v derby proti River Plate a jen o dva týdny později oznámil, že s fotbalem končí. „Jako hráč jsem do toho dal všechno. Ve svém srdci jsou věnoval fotbalu vše a to mě uklidňuje. Měl jsem nabídku poračovat ve Spojených státech, ale pro mou rodinu by to byla příliš velká změna. V Argentině také přišly nabídky z mnoha míst, ale to je vše,“ potvril bývalý hráč Bocy Juniors, Corinthians, West Hamu, Manchesteru United, Manchesteru City, Juventusu a Sanghaje Shenhua.

Jsem nadšený z projektu, na kterém pracuji se svýmu bratry a Chapou Reteguim. Rozhodl jsem se, že chci pracovat ve vedoucí pozici. Čtyři nebo pět měsíců jsme pracovali na velmi komplexním projektu. Mám na mysli práci zaměřenou na lidskou stránku hráče, na jeho osobní stránku,“ popsal své plány do budoucna argentinský fotbalista.

Andrea Suttnerová / sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články