Zpět na » Ostatní » Liga národů: Kde sledovat zápasy české reprezentace a další zajímavé duely

Liga národů: Kde sledovat zápasy české reprezentace a další zajímavé duely

Liga národů: Kde sledovat zápasy české reprezentace a další zajímavé duely © uefa.com - Liga národů

0

Líbilo se

01.06. - Dnešním dnem startuje Liga národů pro sezonu 2022/23 a každý správný fanoušek české reprezentace bude hledat možnosti, jak jednotlivé zápasy sledovat. K zápasům Česka by mělo být jednoduché se dostat, v případě dalších zápasu Ligy národů to už snadné nebude, ale najdou se sportovní kanály, které o vysílací práva projevily zájem.

Po konci ligového fotbalu a všech pohárů je v televizním prostoru citelná absence nejoblíbenějšího sportu v zemi. Částečně by to měla vynahradit Liga národů, která v letošní sezoně nabídne řadu zajímavých zápasů a navíc do ní zasáhne i česká reprezentace, což nebývá u národních šampionátů vždy zvykem. Stačí si vzpomenout na kvalifikaci pro letošní MS v Kataru.

Liga národů: Kde sledovat českou reprezentaci

Ke sportovnímu kanálu ČT Sport se pravděpodobně dostane každý z nás, a tak utkání českého týmu v Lize národů bychom měli mít spolehlivě pokryta.

Hned ve čtvrtek ve 20:45 nabídne ČT Sport duel se Švýcarskem, v němž naše reprezentace potřebuje bodovat, aby šla s výhodou do těžších zápasů s Portugalskem a Španělskem.

Zmiňované Španělsko čeká českou reprezentaci v neděli ve stejný hrací čas a s Portugalskem v čele s Cristianem Ronaldem se utkáme ve čtvrtek 9. června.

Přečtěte si také: Liga národů: Česká reprezentace nastoupí bez klíčového útočníka

Kde sledovat další zápasy Ligy národů?

Zápasy české reprezentace pro nás budou ke sledování povinností, ale mimo to se hraje řada dalších duelů, které by neměly uniknout naší pozornosti. Ve čtvrtek se ve stejný čas utkají soupeři z naší skupiny, tedy Španělsko vyzve Portugalsko a zápas bude k dispozici na kanálu Sport 2.

Mimo Sportu 2 bude Ligu národů vysílat i Sport 1, který třeba v pátek od 20:45 nabídne zápas mezi Francií a Dánskem. Na své si přijdeme i v sobotu, kdy na kanálu Sport 1 poběží zápas mezi Itálií a Německem.

Celkově si oba kanály Sport 1 a Sport 2 rozdělí ty nejzajímavější duely. Pokud patříte k těm, co mají od svého TV poskytovatele přístup do obou kanálů, o ty nejlepší zápasy z Ligy národů 2022 nepřijdete.

Přečtěte si také: Liga národů: Česká reprezentace pod palbou kritiky za nasazení Alexe Krále

Kam dál?

Redakce / fotbalportal.cz

Anketa

Budete sledovat Ligu národů na kanálech Sport 1 a Sport 2?

Ano (2)

Ano 100,0%

Ne (0)

Ne 0,0%
Celkový počet hlasů: 2
Loading... Uklávám Váš hlas.
Související odkazy
Nejnovější články