Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Liga národů: Česká reprezentace nastoupí bez klíčového útočníka

Ostatní - Liga národů: Česká reprezentace nastoupí bez klíčového útočníka

Liga národů: Česká reprezentace nastoupí bez klíčového útočníka © foxnews.com - Patrik Schick

0

Líbilo se

01.06. - Po náročné sezoně se dalo očekávat, že Česká reprezentace nebude mít k dispozici pro Ligu národů kompletní sestavu a na některých postech bude muset kouč Šilhavý improvizovat a hledat náhrady. Ligu národů 2022 nezačne v úvodních zápasech Patrik Schick, na kterého se fanoušci těšili zejména po jeho famózní formě v Bundeslize.

Liga národů začíná již tento týden a česká reprezentace se v úvodních zápasech bude muset obejít bez několika zraněných hráčů. Do zápasů nezasáhnou Patrik Schick, Ondřej Čelůstka, Antonín Barák a Tomáš Holeš.

Jaroslav Šilhavý tak hned v úvodu řeší, jak nahradit elitního střelce a další hráče v sestavě. Povolal proto třeba nováčka Adama Vlkanova z Hradce Králové. Pro českou reprezentaci je škoda, že ho tato absence zasáhne hned v úvodu Ligy národů, kdy ji čeká náročnější zápasy s Portugalskem a Španělskem.

Patrik Schick se po náročné sezoně v Bundeslize podrobil zákroku v oblasti třísel. Ten ho vyřadil z úvodu Ligy národů. Druhého nejlepšího střelce Bundesligy se trenér Šilhavý pokusí nahradit, avšak dle řady fanoušků se jedná o nereálnou misi.

„Absence Patrika nás mrzí. Mluvil jsem s ní, měl chuť, ale ke konci sezony už cítil větší bolest, až se lékaři z klubu rozhodli o drobné operaci,“ komentoval situaci Jaroslav Šilhavý.

Přečtěte s také: Startuje Liga národů: Jaký je rozpis zápasů české reprezentace?

Liga národů: Nominace české reprezentace a absence

V nominaci pro Ligu národů připravil trenér Šilhavý třiadvacet fotbalistů. Na pozici brankáře byla situace jednoduchá, jelikož se trenér české reprezentace může spolehnout na to nejlepší: Tomáše Vaclíka, Jindřicha Staňka a Jiřího Pavlenku.

Dál už to nemá tak snadné, jelikož v každé řadě se najde nějaká mezera, kterou bude muset Jaroslav Šilhavý řešit. V obraně budou chybět Čelůstka a Kalas. V záloze se pak neobjeví Antonín Barák či Tomáš Holeš.

Na druhé straně v kádru konkurence ze stejné skupiny nastoupí v plné sestavě Portugalsko, včetně největší hvězdy Cristiana Ronalda, který dobře otestuje pevnost obrany české reprezentace.

Redakce / fotbalportal.cz, uefa.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Anketa

Podaří se Jaroslavu Šilhavému nahradit Patrika Schicka?

Ano, česká repre má kvalitní útočníky (1)

Ano, česká repre má kvalitní útočníky 100,0%

Ne, vyjdeme z utkání gólově naprázdno (0)

Ne, vyjdeme z utkání gólově naprázdno 0,0%
Celkový počet hlasů: 1
Loading... Uklávám Váš hlas.
Nejnovější články