Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Mbappého matka cestuje do Dauhá, aby si promluvila s šéfy PSG

Ostatní - Mbappého matka cestuje do Dauhá, aby si promluvila s šéfy PSG

Mbappého matka cestuje do Dauhá, aby si promluvila s šéfy PSG © marca.com - Zamíří Mbappe do Realu nebo dá přednost PSG?

1

Líbilo se

21.04. - Telenovela kolem budoucnosti Kyliana Mbappého vstupuje do svých dalších epizod, přičemž mezi Realem Madrid a Paris Saint-Germain pořád není nic uzavřeno. Nicméně francouzský klub na hráče nadále tlačí, aby smlouvu obnovil, a dokonce jeho matka cestuje do katarského Dauhá na jednání s šéfy PSG.

PSG je optimistické a myslí si, že může Mbappého nalákat k nové dohodě. Realita je navíc taková, že návštěva jeho matky by mohla být potenciálně klíčová pro uzavření smlouvy o obnovení.

PSG chce mít francouzského útočníka ve svém kádru minimálně pro sezónu 2022/23, která se kryje s mistrovstvím světa v Kataru, vrcholným okamžikem katarského fotbalového dobrodružství.

Jednou z možností, která je na stole, je, že Mbappé bude souhlasit s dvouletým prodloužením smlouvy v PSG, pokud bude existovat příslib, že klub poté usnadní jeho prodej, kdyby se hráč rozhodl klub opustit na konci první sezóny.

Nabídka PSG je mimořádná na všech úrovních, a proto 23letý hráč pochybuje o svém dalším postupu, ačkoli jeho touhou vždy bylo hrát za Real Madrid.

Real Madrid chce z Mbappého udělat nejlépe placeného hráče v historii španělského klubu, i když tlak, který na něj PSG vyvíjí, je značný.

Mbappe - PSG - Real Madrid

Kamil Zalabák / marca.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články