Zpět na » Primera Division » Dani Alves: Za Erlinga Haalanda bych tolik peněz nedával. Kylian Mbappé je kompletnější hráč

Primera Division - Dani Alves: Za Erlinga Haalanda bych tolik peněz nedával. Kylian Mbappé je kompletnější hráč

Dani Alves: Za Erlinga Haalanda bych tolik peněz nedával. Kylian Mbappé je kompletnější hráč © eurosport.com -

2

Líbilo se

10.04. - Do probíhající debaty o tom, zda je v současnosti nejtalentovanějším útočníkem světa Kylian Mbappé nebo Erling Haaland, se vložil i obránce Barcelony Dani Alves. Brazilský reprezentant má jasno v tom, že obří astronomickou částku, na kterou jsou oba oceněni, si zaslouží jen útočník PSG.

U obou mladých útočných hvězd se očekává, že se budou v létě stěhovat. Zatímco v případě Mbappého se často hovoří o Realu Madrid, Haaland by se naopak mohl stát posilou ambiciózního Manchesteru City.

Oba mají jedno společné. Aktuálně jsou nejcennějšími hráči na světě, když podle serveru Transfermark.com vede Mbappé s cenou 160 milionů eur a následuje jej Haaland, jehož tržní hodnota je jen o 10 milionů eur nižší.

Jasno v tom, kterého z této dvojice špičkových útočníků by do svého klubu přivedl raději, má přitom jasno obránce Barcelony Dani Alves.

„Za Haalanda bych takové peníze nedával,“ svěřil se Alves pro španělský deník Sport.

„Upřímně řečeno, moc peněz bych za něj neutrácel. Za Mbappého ano, ale ne za Haalanda.“

„Pokud bych si tu měl hrát na sportovního ředitele, vsadil bych spíše na Mbappého, který se zdá být ve všech aspektech kompletnějším hráčem.“

Jak Mbappé, tak Haaland byli ještě nedávno spojováni i s možným přestupem do Barcelony, prezident klubu Joan Laporta ale přiznal, že si katalánský velkoklub jejich cenu v současnosti nemůže dovolit.

Kam dál?

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Eidur - 12.04. Odpovědět

Taky bych spíše Mbappého, ale Halland má celkem dobrou zdravotní kartu a přece jen se u něj dá očekávat také "zdravější" mentalita.

Eidur
Wazz - 10.04. Odpovědět

má recht ten skřet..přehypovaný norský árijec je posední dobou kvalitou tak na úrovni Vrátě Lokvence... Smajlík 7

Wazz
Emilio7 - 10.04. Odpovědět

????????????????????

Emilio7
Emilio7 - 10.04. Odpovědět

Sorry byly to smějíci smaily

Emilio7

Náhodou... Vráťa Lokvenc v Bundeslize docela válcoval. V té době by mu mohl kdejakej přehypovanej árijec závidět. Smajlík 3 Smajlík 2

Prasemiro
Nejnovější články