Zpět na » Francie: Ligue 1 » Kam zamíří Mbappé? Ve hře nadále zůstávají všechny strany, číslem jedna Real

Francie: Ligue 1 - Kam zamíří Mbappé? Ve hře nadále zůstávají všechny strany, číslem jedna Real

Kam zamíří Mbappé? Ve hře nadále zůstávají všechny strany, číslem jedna Real © The Real Champs - Mbappé zvažuje, kam bude směrovat svou kariéru

1

Líbilo se

06.05. - Kylian Mbappé došel ke zlomovému bodu kariéry, stále však není jasné, jak dilema ohledně své budoucnosti vyřeší. Za necelé dva měsíce hvězdnému francouzskému forvardovi skončí smlouva v PSG a rodák z Paříže si musí rozmyslet co dál. Variant je na stole hned několik, všechny pochopitelně velmi lukrativní, finální rozhodnutí však nejspíše padne na poslední chvíli.

Dlouhodobým ctitelem Mbappého dovedností je Real Madrid. Královský celek se v minulosti o úřadujícího francouzského mistra světa zajímal již několikrát, třeba už v době, kdy ještě hrával za AS Monako. Teď se nicméně naskýtá snad nejlepší možnost tento supertalent skutečně podepsat.

Los Blancos zůstávají dle zákulisních informací médií sebevědomí a nebojí se, že by jim Mbappého měl někdo vyfouknout. Paris Saint-Germain se však také ještě nevzdává a stále vylepšuje podmínky nového kontraktu.

Do nepřehledné situace se navíc nyní vmíchala matka Kyliana Mbappého. Ta uvedla, že jednání nadále probíhají a dosud není nic rozhodnuto. 23letý rychlík však podle ní preferuje přestup do Realu Madrid, kterému fandil v mládí.

V této sezóně si už Mbappé může víceméně oddechnout. Pařížané mají zajištěný titul Ligue 1, naopak jejich pouť dalšími soutěžemi skončila předčasně. Kde stráví příští ročník, by měl oznámit jeden z nejhodnotnějších hráčů současnosti na konci května. V jeho rozhodování bude hrát významnou roli bezpochyby také světový šampionát na konci příštího kalendářního roku.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, 90min.com, marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články