Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Chelsea zaměřila Chiesu, Sterling už nechce odejít

Ostatní - Přestupové spekulace: Chelsea zaměřila Chiesu, Sterling už nechce odejít

Přestupové spekulace: Chelsea zaměřila Chiesu, Sterling už nechce odejít © The Sun - Pokusí se Federico Chiesa prorazit na Ostrovech?

2

Líbilo se

29.11. - BULVÁRNÍK Každým dnem se stále více přibližujeme zimnímu přestupnímu termínu, který je pro mnohé kluby jedinečnou příležitostí, jak mohou pozvednout výkonnost svého mužstva před jarní částí sezóny. Faktem však je, že nejen evropská fotbalová smetánka se krom ledna už soustředí také na léto příštího roku, kdy se rozjede obchod na plné obrátky. Pojďme se společně podívat, o čem momentálně spekulují zahraniční média.

Hrdina Eura se možná brzy dočká přesunu do Premier League

Juventus Turín má do ideální formy v této sezóně skutečně daleko a jeho výsledky zatím neumí vylepšit ani Federico Chiesa. 24letý pravý křídelník přitom formálně dosud působí u Staré dámy formou hostování, které se až na konci ročníku přetaví v přestup. O rychlé stěhování jinam by se příští léto chtěla postarat Chelsea, musí si však odhadem připravit nejméně 84 miliónů liber. Zájem projevil také Bayern Mnichov. (Zdroj: Calciomercato)

Zvrat v sáze Raheema Sterlinga

Už od léta to vypadalo, že dlouholetá opora Manchesteru City, která ale dostávala prostor na hřišti jen sporadicky, v dohledné době změní dres. Situace nicméně v posledních týdnech, kdy vsítil anglický reprezentant několik důležitých branek, nabrala odlišný spád. Vedení Citizens je přesvědčeno, že Sterling odmítne avizované nabídky Barcelony a podepíše na Etihad Stadium novou smlouvu. (Zdroj: The Sun)

Odchod ze City už se nezdá být Sterlingovou první volbou

United si brousí zuby na křídlo Realu

Rudí ďáblové zažívají opravdu ne zrovna ideální první polovinu sezóny a potřebují se nakopnout k lepším výsledkům. Pomoci by s tím mohl Vinícius Júnior, na něhož si Manchester United připravuje pořádný balík peněz. Povzbuzením pro ostrovní velkoklub je, že se reprezentant Kanárků zdráhá se svým stávajícím zaměstnavatelem podepsat vylepšený kontrakt, na jeho astronomické tržní hodnotě 50 miliónů euro to ale nic nemění. (Zdroj: El Nacional)

Torres vyhlíží návrat do vlasti

Barcelona vstupuje pod trenérem Xavim do nové etapy a potřebovat v ní bezesporu bude čerstvou krev. Velice kladný ohlas měl zájem Blaugranas u Ferrána Torrese, potenciální dohoda má ale jeden háček. Ačkoliv Manchester City je ochoten španělského forvarda po více než roce v Premier League prodat, Barca nejdříve bude muset sama pustit několik vlastních hráčů, aby si takovýto příchod mohla finančně dovolit. (Zdroj: Diario Sport)

Barcelona je Torresovým vysněným působištěm, zřejmě si jej ale nebude moci finančně dovolit

Red Devils Vlahoviće sledují, na přestup to ale nevypadá

Italské zdroje několikrát rozpoznaly skauty Manchesteru United na zápasech Fiorentiny, kde sledovali útočníka Dušana Vlahoviće, skutečná nabídka však na této lince zřejmě neproběhne. Vytáhlý forvard sice jen letos nasázel za svůj tým 13 soutěžních branek, United ovšem odradila cenovka 55 miliónů liber. Vzhledem k obsazenosti tohoto postu ve vlastním kádru nemá celek z Old Trafford minimálně v zimě pádný důvod Vlahoviće takto draho kupovat. (Zdroj: Daily Mail)

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, calciomercato.com, thesun.co.uk, elnacional.cat, sport.es, dailymail.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Tygrice - 30.11. Odpovědět

United a koupit Viniciuse, dobrý vtip, hned mám lepší náladu. Smajlík 2

Tygrice

Senegal United tvle. Další průměr. Jak kdybychom měli na křídlo málo hráčů..

AVSuvorov
Nejnovější články