Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Pulišić v hledáčku Barcelony, Raiola předpovídá odchod Haalanda

Ostatní - Přestupové spekulace: Pulišić v hledáčku Barcelony, Raiola předpovídá odchod Haalanda

Přestupové spekulace: Pulišić v hledáčku Barcelony, Raiola předpovídá odchod Haalanda © Sporting News - Pulišić si pohrává s myšlenkou stěhování na Camp Nou

1

Líbilo se

13.12. - BULVÁRNÍK Už jen druhá polovina prosince nás dělí od lednového okna, ve kterém kluby mohou měnit hráčské složení svých kádrů. Pro mnoho mužstev se jedná o dobrou příležitost, jak zvrátit nepříznivý průběh sezóny, jiné týmy už se spíše než cokoli jiného připravují na letní termín. Jaké zajímavé transfery by nám mohly přinést nadcházející měsíce, to jsme pro vás shrnuli v následujících řádcích.

Barcelona se chystá na Pulišiće

Gigant z Camp Nou nutně potřebuje napumpovat čerstvou krev do žil a navzdory finančním potížím mu nezbývá než tak učinit skrze nákupy nových hráčů. Nejnovější zprávy hovoří o možném příchodu Christiana Pulišiće z Chelsea. 23letý Američan není na Stamford Bridge stabilním článkem základní sestavy a Barca se jej prý pokusí příští léto zlákat za velkou výzvou. (Zdroj: Mundo Deportivo)

Haalandův agent jmenuje potenciální destinace svého klienta

Známý a velmi kontroverzní hybatel fotbalového trhu Mino Raiola má pod sebou řadu hvězdných jmen a mezi nimi také obletovaného Erlinga Haalanda. Podle italského agenta se norský šutéř rozloučí s Dortmundem během letního přestupního termínu nebo nejpozději ještě o rok později. Jako možné destinace přitom připadají v úvahu pouze Manchester City, Barcelona, Real Madrid a Bayern. (Zdroj: Sport1)

Jaké angažmá nakonec domluví Raiola Haalandovi?

Chelsea si vytipovala případnou náhradu za Rüdigera s Christensenem

Blues velmi reálně hrozí, že na konci sezóny přijde hned o dva své stopery, na což musí reagovat. Jednu z variant představuje Wesley Fofana, stále teprve dvacetiletý zadák Leicesteru City. V lednu ještě oficiální nabídka nehrozí, to spíše až o půlroku později. V každém případě je však jasné, že Lišky budou žádat za svůj ceněný talisman se smlouvou do června 2025 nemalou sumu. (Zdroj: Goal)

Martial spřádá plány na únik z Old Trafford

Čím dál tím více se zdá, že angažmá Anthonyho Martiala v Manchesteru United se chýlí ke konci. Protlačit svůj odchod hodlá už v lednu. Důvody jsou zřejmé. Ani pod jedním z trenérů, kteří se během posledních týdnů vystřídali na lavičce United, nedostal francouzský útočník potřebnou důvěru a pravidelnou šanci v základní sestavě. (Zdroj: Sky Sports)

Brzy se zřejmě dočkáme přestupu Anthonyho Martiala

Aktivuje Liverpool Gaviho výstupní klauzuli?

Hned několik klubů patřících k evropské fotbalové smetánce vážně zvažuje aktivování dodatku ve smlouvě Gaviho, kterého by měla nechat Barcelona jít při vyplacení 50 miliónů euro. Sedmnáctiletý supertalent prý přilákal Chelsea, Bayern Mnichov a především Liverpool, jehož trenér Jürgen Klopp by přivítal šikovného záložníka ze všech nejradši. (Zdroj: El Nacional)

Jihoamerická naděje znovu oživila odvěkou rivalitu

Uruguayský snajpr Agustín Álvarez svými výkony v dresu Peñarolu přitáhnul pozornost z Evropy, kde si jej považuje jako možnou posilu několik zájemců. Těmi hlavními mají být FC Barcelona a Real Madrid. V kontraktu přitom má tento útočník, který letos oslavil dvacáté narozeniny, výstupní klauzuli v hodnotě 20 miliónů euro. (Zdroj: Diario AS)

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, mundodeportivo.com, sport1.de, goal.com, skysports.com, elnacional.cat, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Tygrice - 15.12. Odpovědět

Jestli Barca přijde o Gaviho pak jsou hlupáci že, ho pouští 50 mil. éček je pakatel, Gavi má rozhodně větší cenu. Haaland půjde do Realu nebo Anglie, Francouzská Ligue 1 je průměrná liga, to by pro něho bylo výhodnější zůstat v Německu. Bundesliga je na lepší úrovní než Ligue 1. Smajlík 1

Tygrice

Co se týče Haalanda, tak Barca naprosto bez šance. Podle mě se o něj porvou Real se City.

Messi777

Nezapomeň na PSG

MESSIFCB
Nejnovější články