Zpět na » Premier League » Nejsem dítě, ohnal se Pochettino proti spekulacím o zájmu United

Premier League - Nejsem dítě, ohnal se Pochettino proti spekulacím o zájmu United

Nejsem dítě, ohnal se Pochettino proti spekulacím o zájmu United © Paris Saint-Germain - Pochettino odmítá konec své francouzské mise

1

Líbilo se

23.11. - Lov v podání Manchesteru United pokračuje. Na vyhazov trenéra Oleho Gunnara Solskjaera vedení pochopitelně musí navázat angažováním nového šéfa lavičky, navzdory mnohým spekulacím se však dosud nepodařilo dostat do pokročilejší fáze žádné jednání. Nejnovější zprávy spojují s Old Trafford aktuálního kouče Paris Saint-Germain Mauricia Pochettina, který však nechce o podobných titulcích ani slyšet.

Dnešní duel Ligy mistrů proti Villarrealu si ještě vzal do režie dosavadní asistent a bývalý hráč Red Devils Michael Carrick, United by ale rádo co nejdříve získalo stálou náhradu za dlouhodobě kritizovaného Solskjaera.

Pochettino se jeví jako pochopitelný kandidát. V Southamptonu a posléze Tottenhamu si udělal na Ostrovech skvělé jméno a jeho trenérské kvality lze jen těžko zpochybňovat. Zásadním zádrhelem nicméně je, že aktuálně má rozdělanou práci pod Eiffelovou věží.

„V Paříži jsem šťastný," vyslovil se na dnešní tiskové konferenci. „Nad některými věcmi nemám kontrolu, ale jsem naprosto soustředěný. Nejsem dítě, ve fotbale se pohybuji celý život a v této branži se zkrátka musíme odolávat spekulacím."

„Snad jsem to vysvětlil jasně. Mám smlouvu do roku 2023, takže na tuto a ještě příští sezónu. Jsem tady spokojen, to je zkrátka fakt a není proč o tom diskutovat."

Přestup Pochettina z PSG do Manchesteru United se v tuto chvíli skutečně zdá v podstatě nereálný, v kritické situaci Rudých ďáblů bychom se však nemohli ani podobně zoufalým pokusům vůbec divit. Naopak nároční katarští majitelé hegemona Ligue 1 si nemají na co stěžovat, v lize jsou Pařížané první a směřují také za postupem ze základní skupiny Champions League.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz. goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

V MU by mohli postupně zkusit Zidana, Ancelotti, Valverdeho, Pirla, Artetu, Mircea Lucescu, Manciniho uvidíme třeba se zvednou.

MESSIFCB

Nebo Xaviho Smajlík 3 Smajlík 3

Rudejdablik

V Barce by měli mít úplně jiné starosti a to doufat alespoň v bod s Bayernem. Smajlík 1

AVSuvorov

Xaviho možná za pár let věřím že může mít podobný úspěch jako Guardiola.

MESSIFCB

ne, nemuze.

Jakub1993

Lamparda, to by bylo užasný Smajlík 1

Tomguncz1
Reklama
Noviny
Nejnovější články