Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Katastrofální EURO 2020 v podání Bruna Fernandese

Ostatní - Katastrofální EURO 2020 v podání Bruna Fernandese

Katastrofální EURO 2020 v podání Bruna Fernandese © thewistle.com -

0

Líbilo se

15.07. - Zatímco v Anglii a především v Manchesteru United na něj jdou slova chvály, v jeho rodném Portugalsku nemají na 26letého záložníka právě nejkrásnější ohlasy po vypadnutí na mistrovství Evropy. Stručně řečeno, Bruno Fernandes na EURO 2020 zcela vyhořel.

Hvězda Manchesteru United odcházela na evropský šampionát skvěle naladěná po perfektní sezóně v dresu Red Devils. V 58 zápasech vstřelil 28 gólů a na dalších 17 asistoval, takže Portugalci do něj právem vkládali své naděje.

Fernandes nastoupil do všech čtyř duelů Portugalska na EURO, ale pouze v úvodních dvou duelech - proti Maďarsku a Německu, figuroval v základní sestavě.

Celkem odehrál na ME 206 minut. Výsledek jeho produktivity je 0 gólů a 0 asistencí, což lze označit slovem tragédie.

Co se týče střel na bránu, či mimo ni, vystřelil hráč Seleção das Quinas mezi tři tyče jen jednou a to proti Maďarům, mimo tento prostor vystřelil pouze třikrát. V zápase proti Německu a Francii si dokonce ani nevystřelil.

Nejhorší zápas odehrál Portugalec proti Německu. Nevyhrál ani jeden souboj na zemi, ani žádný souboj ve vzduchu, nevyšel mu žádný dribling ani centr.

V osmifinálovém zápase proti Belgii byl dokonce až třikrát předriblován - více než kterýkoli jiný hráč Portugalska. A to hrál jen 35 minut.

Žádný přínos do hry, žádný dvorní nahrávač Cristiana Ronalda. Neúspěch Portugalska stojí i na Fernandesových výkonech, které lze označit za katastrofální. Od hráče s fantastickou klubovou vizitkou během sezóny 2020/21 se očekávalo opravdu více.

Gabriela Průšová / espn.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články