Zpět na » Premier League » Problém pro Manchester United. Marcus Rashford musí na operaci a bude scházet 2 měsíce

Premier League - Problém pro Manchester United. Marcus Rashford musí na operaci a bude scházet 2 měsíce

Problém pro Manchester United. Marcus Rashford musí na operaci a bude scházet 2 měsíce © citizentv.co.ke, fotbalportal.cz - Marcus Rashford

1

Líbilo se

14.07. - Byl součástí anglického výběru na EURO 2020, který padl až ve finále s Itálií. Sice si moc nezahrál, pro někoho překvapivě, ale také byl jedním z neúspěšných exekutorů ve finálovém penaltovém rozstřelu. Trefil jen tyč. Teď čeká Marcuse Rashforda operace ramene, se kterým má problémy. Bude Manchesteru United chybět až do října. Zmešká tak start nové sezóny.

Poté, co Anglie padla ve finále EURO 2020 až ve finále po penaltovém rozstřelu s Itálií, schytal Marcus Rashford velkou kritiku. Podle některých totiž byl jedním z viníků prohry. Důvod? Neproměnil jeden z pokutových kopů. Musel čelit i rasistickým útokům.

Teď už se bude plně soustředit na své klubové povinnosti. I když ne tak docela. Třiadvacetiletý anglický útočník půjde na konci července na operaci s problémovým ramenem. Chtěl na ni jít hned po skončení Mistrovství Evropy, jenomže požadovaný chirurg nebude dostupný dřív než na konci tohoto měsíce.

Pokud vše půjde dobře, mohl by se vrátit Marcus Rashford do tréninkového procesu po 5 týdnech od operace. Do hry by měl být připraven možná až za 12 týdnů od provedení zákroku.

Jistě tedy vynechá i premiéru 14. srpna proti Leedsu. Může také scházet Anglii až v 5 kvalifikačních utkáních o MS 2022. Do hry by se měl vrátit až během října.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Nejnovější články