Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Karlos Terminátor Vémola schytává od svých fanoušků kritiku za svůj postoj k finále EURA 2020

Ostatní - Karlos Terminátor Vémola schytává od svých fanoušků kritiku za svůj postoj k finále EURA 2020

Karlos Terminátor Vémola schytává od svých fanoušků kritiku za svůj postoj k finále EURA 2020 © fotbalportal.cz - Karlos Terminátor Vémola

2

Líbilo se

12.07. - BULVÁRNÍK Finále EURA 2020 mezi Anglií a Itálií přineslo velké emoce. Kvůli chování anglických fanoušků i spornému postupu Anglie do finále, fandila většina společnosti Itálii. Ovšem hlavní hvězda Oktagonu Karlos “Terminátor“ Vémola své city pro Anglii před veřejností nezapřel. To se řadě fanoušků nelíbilo a zaplavili ho kritickými komentáři. O pár hodin později Karlos všem svým příznivcům, kteří nepochopili, proč fandil Anglii, poslal jasný vzkaz.

Řekl: „Nestačím se divit kolik negativních komentářů mi píšete, protože jsem fandil Anglii. Nechápu, proč bych měl fandit Itálii, když jsem v Anglii 15 let žil a mám tam dvě děti. Nehledě na to, že většina Čechů mluví anglicky a jediný slovíčko, který znáte italsky je pizza. Naprostí blázni. Nechte si ty komentáře pro sebe, dobrou“

Vémola je také vášnivým fanouškem českého fotbalu a nenechává si ujít ostře sledované zápasy z evropských pohárů. S oblibou se s ním také fotí i ostatní profesionální sportovci. Zde je například fotografie s Adamem Hložkem.

Nyní kvůli dlouhodobějším zdravotním problémům s ramenem Karlos vynechá velký turnaj na Štvanici, takže tento vášnivý fanoušek do lvů a krokodýlů bude mít čas navštívit různá sportovní odvětví.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články