Zpět na » Francie: Ligue 1 » Neymar a Messi se v předstihu dostavili na předsezónní soustředění PSG

Francie: Ligue 1 - Neymar a Messi se v předstihu dostavili na předsezónní soustředění PSG

Neymar a Messi se v předstihu dostavili na předsezónní soustředění PSG © nastartu.cz - Neymar a Messi zahájili přípravu na sezónu

3

Líbilo se

05.07. - Téměř s týdenním předstihem se v tréninkovém centru na přesezónní přípravě PSG objevili Neymar s Messim. Neníí jisté, zda se tak stalo v souvislosti se spekulacemi o kvalitách hráčů a jejich chutí dokázat, že stále mohou být hvězdami pařížského klubu, či z pouhých osobních pohnutek.

Jedno je jisté, pokaždé když se Neyamr jr. v PSG byť jen pohne, vždy se dostane do středu pozornosti francouzských novinářů. A to v negativním i pozitivním smyslu. Pro tentokrát ale zpáva fanoušky PSG musela potěšit. Brazilský fotbalista se rozhodl, že dovolené už měl dostatek a s šesti denním předstihem se zapojil do předsezónní přípravy PSG

Neymar odehrál poslední soutěžní utkání s reprezentací 6. června, které kanárci po jediné brance útočníka PSG vyhráli 1-0 a Neymar se tak do tréninku měl zapojit až 11. července. Rozhodl se nicméně téměř o týden zkrátit svou dovolenou a hlásit se v tréninkovém centru již nyní.

Dalším tahákem prvních tréninků PSG v letní přípravě byl i Messi, Paredes, Marquinhos a Keylor Navas. Hráči tak budou k dispozici novému trenérovi pařížského klubu, jímž bude Christopher Galtier. Oficiálně byl fanouškům a médiím představen v úterý na tiskové konferenci a tým převezme o den později.

PSG si od nového trenéra slibuje nastolení pořádku v šatně a to bude dost možná radikální. Galtier již oznámil že v brance bude jasná jednička, měl by tak odpadnout dualismus Navas - Donnarumma, a zároveň má trenér jasno v tom, co očekávat od Neymara.

To vše ve chvíli, kdy brazilský útočník využil opce ve smlouvě a jednostranně ji prodloužil do roku 2027, zatímco PSG se útočníka snaží zbavit a hledá na trhu vhodného kupce.

Andrea Suttnerová / sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články