Zpět na » Francie: Ligue 1 » Po Hakimim další posila. Sergio Ramos se oficiálně stal hráčem Paris Saint-Germain

Francie: Ligue 1 - Po Hakimim další posila. Sergio Ramos se oficiálně stal hráčem Paris Saint-Germain

Po Hakimim další posila. Sergio Ramos se oficiálně stal hráčem Paris Saint-Germain © skysports.com, fotbalportal.cz - Sergio Ramos

0

Líbilo se

08.07. - NEPŘEHLÉDNĚTE Nebyl vybrán do španělského týmu pro EURO 2020. Proto také mohl v klidu řešit svou budoucnost. Bylo jasné, že v Realu Madrid skončil. Hrající legenda Sergio Ramos se v 35 letech stal oficiálně novou posilou Paris Saint-Germain. Bílý balet opustil po dlouhých 16 letech. PSG před ním získalo i Achrama Hakimiho a Georginia Wijnalduma. Na cestě je i Gianluigi Donnarumma.

Sergio Ramos, který přichází jako volný hráč, protože mu v Realu Madrid skončila smlouva, se upsal Paris Saint-Germain na následující 2 roky. Na Santiago Bernabéu strávil dlouhých 16 let. Čtyřikrát vyhrál Ligu mistrů, pětkrát La Ligu a čtyřikrát Mistrovství světa klubů.

„Jsem velmi šťastný, že se připojím k Paris Saint-Germain. Je to velký výzva a je to den, na který nikdy nezapomenu.“

„Jsem velmi hrdý na to, že mohu být součástí tohoto ambiciózního projektu, být součástí tohoto týmu s tolika skvělými hráči. PSG je klub, který se již etabloval na té nejvyšší úrovni. Chci pokračovat v růstu a chci se ještě zlepšovat. Chci Paříži pomoci vyhrát co nejvíce trofejí,“ uvedl Sergio Ramos po příchodu do nového klubu.

Vedení pařížského klubu je samozřejmě nadšeno ze získání takovéhoto hráče.

„Dnes Paříž vítá jednoho z největších hráčů naší éry. S potěšením oznamujeme, že se k nám připojil Sergio Ramos. Je to hotový fotbalista, jeden z nejlepších obránců v celé historii fotbalu. Je rozeným lídrem a vůdcem. Je to opravdový profesionál. Jeho obrovské zkušenosti a ambice jsou v dokonalé synergii s klubem,“ řekl Nasser Al-Khelaifi, předseda představenstva a generální ředitel PSG.

Před Ramosem přišel do Paříže Achraf Hakimi z Interu Milán. Za něj Paris Saint-Germain zaplatilo 61 miliónů liber. Upsal se na 5 let. Stejně tak podepsal tříletou smlouvu Georginio Wijnaldum, ten přišel po konci smlouvy z Liverpoolu.

Teď už se čeká jen na brankáře Gianluigiho Donnarummu z AC Milán. Toho ale čeká finále EURO 2020 proti Anglii.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články