Zpět na » Primera Division » Gareth Bale v roce 2022 ukončí klubovou kariéru, za Wales ale chce hrát dál

Primera Division - Gareth Bale v roce 2022 ukončí klubovou kariéru, za Wales ale chce hrát dál

Gareth Bale v roce 2022 ukončí klubovou kariéru, za Wales ale chce hrát dál © futaa.com - Bale

0

Líbilo se

07.07. - Gareth Bale by měl dodržel poslední rok kontraktu v Realu Madrid a poté ukončit fotbalovou kariéru na klubové úrovni. Po sezóně 2021/22 pověsí kopačky na hřebík, ale stále se těší na to, až bude moci nastoupit za Wales na MS v Kataru.

Dle anglického deníku Mirror, který se k informacím dostal, by měl skoro dvaatřicetiletý fotbalista ještě zkusit následujících 12 měsíců pod Carlo Ancelottim. Ale poté už dá bílému dresu sbohem.

Hráč je nyní na dovolené po náročném Euru a za pár týdnů už se bude hlásit v tréninkovém areálu Valdebebas na letní přípravu. Křídlo, které uplynulý ročník strávilo ve svém oblíbeném působišti v Tottenhamu na hostování, mělo svým přátelům říci, že už dál nehodlá ve fotbale působit. Ale v hlavě má především účast své země na největší fotbalové akci světa, která se odehraje na Blízkém východě.

Bale má v Realu smlouvu do 30. června 2022, přitom světový šampionát v Kataru se bude hrát až od 21. listopadu do 18. prosince. Je to především kvůli velkým letním teplotám. Je tak otázka, zda si fotbalista bude ještě na těch několik měsíců hledat angažmá a nebo se už bude připravovat samostatně. Nikde navíc není psáno, že ho kouč národního týmu nakonec nominuje. Vše bude samozřejmě záležet na jeho letošních výkonech a zda se vůbec na hřiště pořádně dostane.

Michal Stix / marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články