Zpět na » Francie: Ligue 1 » Kylian Mbappé připouští, že si není jistý, zda je PSG tím nejlepším místem pro jeho budoucnost

Francie: Ligue 1 - Kylian Mbappé připouští, že si není jistý, zda je PSG tím nejlepším místem pro jeho budoucnost

Kylian Mbappé připouští, že si není jistý, zda je PSG tím nejlepším místem pro jeho budoucnost © thesun.co.uk - Kylian Mbappé přemýšlí o své budoucnosti

1

Líbilo se

12.06. - NEPŘEHLÉDNĚTE Kylian Mbappé poskytl zahraničním médiím jeden z nejotevřenějších a nejupřímnějších rozhovorů, kde naznačil různé pochybnosti o svém budoucím působení v Paris Saint-Germain a dal tak najevo, že spekulace ohledně přestupu do Liverpoolu nebo Realu Madrid můžou být reálné.

V jednom ze svých dosud nejpoctivějších rozhovorů o své budoucnosti 22letý mladík prohlásil, že neví, kde je pro něj nejlepší místo, aby se mohl dále fotbalově rozvíjet.

Mbappé má ještě 12 měsíců, aby se rozmyslel, jestli se upíše PSG na dalších několik sezón, ale podle zahraničních médií jednání o prodloužení smlouvy zatím přinesly jen málo ovoce a situace je oboustranně napjatá.

Francouzský útočník je stále ještě daleko od toho, aby sdělil finální verdikt o svém dalším postupu, ale rozhodně tu bude zajímavé a máme se na co těšit.

„Musím se rozhodnout správně, což je těžké. Musím všechny alternativní řešení důkladně zvážit,“ řekl Mbappé.

„Jsem někde, kde jsem šťastný, cítím se dobře. Ale je to pro mě to nejlepší místo? Zatím nemám odpověď.“

Mbappého odpovědi jsou v rozporu s prohlášením, které tento měsíc vydal generální ředitel PSG Nasser Al-Khelaifi.

Vítěz světového poháru byl v loňském roce silně spojen s Realem Madrid a Liverpoolem, ale Al-Khelaifi varoval, že nikdy nebude prodán.

„My máme jasno: Kylian zůstane v Paříži,“ řekl Al-Khelaifi pro francouzská média.

„Nikdy ho nebudeme prodávat a on nikdy neodejde zadarmo. Nikdy nedávám tisku podrobnosti o probíhajících jednáních. Jediné, co mohu říci, je, že to jde dobře.“

"Doufám, že najdeme společnou řeč. Je to Paříž, Kylianova země a jeho poslání: nejen být fotbalistou, ale i propagovat francouzskou ligu, jeho zemi a hlavní město."

Al-Khelaifi není jediným fotbalovým manažerem ve Francii, který si přeje, aby Mbappé Ligue 1 neopustil. Prezident Francouzské fotbalové federace Noel Le Graet podobný názor.

„Chci, aby zůstal ve Francii a v PSG. Je mladý a PSG stále čelí mnoha výzvám, navíc dělá reklamu celému francouzskému fotbalu.“

Mbappé, rodák z Paříže, v této sezoně nastřílel 42 branek a získal 11 asistencí ve všech soutěžích a je všeobecně považován za jednoho z nejlepších hráčů na světě.

Odpovědnost, kterou mu v jeho rodné zemi svěřili, však přichází za cenu zvýšené kontroly ze strany francouzských médií.

V dubnu Mbappé přiznal, že být neustále v centru pozornosti, je unavující až stresující.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz, thesun.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Zůstává otázka jestli někdy přijde pro PSG úspěch v LM. Když nebude ani v další sezóně tak nejspíš Mbappé odejde, největší šanci na přestup vidím pro City, Liverpool,Real možná Chelsea.

MESSIFCB
Reklama
Reklama
Nejnovější články