Zpět na » Premier League » Barcelona ostrouhala. Georginio Wijnaldum odešel z Liverpoolu jako volný hráč do PSG

Premier League - Barcelona ostrouhala. Georginio Wijnaldum odešel z Liverpoolu jako volný hráč do PSG

Barcelona ostrouhala. Georginio Wijnaldum odešel z Liverpoolu jako volný hráč do PSG © goal.com - Georginio Wijnaldum

0

Líbilo se

10.06. - NEPŘEHLÉDNĚTE Nizozemský záložník Georginio Wijnaldum definitivně opouští Liverpool, nezamířil však do Barcelony, které o něj jevila dlouhodobý zájem, nýbrž do Paris Saint-Germain, se kterým podepsal jako volný hráč tříletou smlouvu. Wijnaldum odmítl na Anfield Road prodloužit smlouvu a nově bude nastupovat pod Mauriciem Pochettinem v Paříži.

Wijnaldumova budoucnost byla dlouhou dobu předmětem spekulací, zvláště kvůli jeho končící smlouvě na Anfield Road a následnému zájmu ze strany Barcelony nebo Bayernu Mnichov.

„Přestup do Paris Saint-Germain pro mě znamená zcela novou výzvu,“ svěřil se nizozemský reprezentant po podpisu tříleté smlouvy v Paříži.

„Přicházím do jednoho z nejlepších týmů v Evropě a jsem odhodlán přispět tomuto projektu svou touhou a odhodláním. Paris Saint-Germain v posledních letech prokazuje svůj status a jsem si jist, že společně se můžeme posunout ještě výše a dále.“

Wijnaldum, který od svého příchodu z Newcastlu United v roce 2016 odehrál za Liverpool 237 utkání, oslavil během svého pětiletého působení v klubu zisk titulů v Lize mistrů i Premier League.

Nizozemský záložník přiznal, že chtěl v Liverpoolu pokračovat, ale důvod svého odchodu z Anfield Road by chtěl objasnil až později.

„Doufal jsem, že budu za klub hrát ještě mnoho let, ale bohužel se věci vyvinuly jinak,“ dodal Wijnaldum.

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články