Zpět na » Primera Division » Usain Bolt vybírá mezi Cristianem Ronaldem a Lionelem Messim

Primera Division - Usain Bolt vybírá mezi Cristianem Ronaldem a Lionelem Messim

Usain Bolt vybírá mezi Cristianem Ronaldem a Lionelem Messim © https://goodwordnews.com - Messi - Ronaldo

0

Líbilo se

13.04. - Světová atletická hvězda Usain Bolt vstoupil do debaty o tom, kdo je nejlepší hráč fotbalové historie tzv. GOAT. Sám připouští, že rozhodování mezi Cristianem Ronaldem a Lionelem Messim je složité. Přeci jen má ale svého favorita.

Porovnávání obou skvělých střelců se táhne více jak dekádu. Hráči za svoji kariéru získali nespočet jak individuálních, tak týmových trofejí. Ronaldo je úspěšnější v Lize mistrů, Messi má zase více Zlatých míčů. Jejich hra byla vždy rozdílná, ale svému mužstvu vždy přinesla úspěchy.

Fotbalisté sdílejí stejnou vášeň pro hru a snahu být ten nejlepší. I proto jsou a byli tak konzistentní. Kdo bude ale jednou považován za toho malinko lepšího? Jamajčan Bolt k tomu říká své: "Je pro mě těžké rozhodnout, protože fandím Argentině, ale jsem obrovský fanoušek Cristiana Ronalda. Obdivuji ho už od té doby, co hrál za Manchester United. A já jsem příznivcem Red Devils. Dle mě má prostě něco navíc, nežli Messi. Dokázal se totiž prosadit v mnoha ligách. I proto já volím Ronalda."

I letos jsou oba borci stále ve skvělé formě. Portugalec dal za 36 utkání v dresu Staré Dámy 32 branek. Messi jich stihl 29 za 39 klání. A nevypadá to, že by kanonýři chtěli s fotbalem nějak končit či zpomalovat. I díky tomu už můžeme prohlásit, že se na úplném vrcholu drží mnohem déle, než třeba takový Pele nebo Diego Maradona. I z toho důvodu se o nich jednou bude mluvit jako o těch vůbec nejdokonalejších fotbalistech všech dob.

Michal Stix / sportskeeda.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
peeko83 - 13.04. Odpovědět

A co Martin Fenin?

peeko83
Reklama
Reklama
Nejnovější články