Zpět na » 1. Bundesliga » Jerome Boateng v Bayernu smlouvu nepodepíše

Jerome Boateng v Bayernu smlouvu nepodepíše

Jerome Boateng v Bayernu smlouvu nepodepíše © iconsport.photo - Za Bayern si Jerome Boateng naposledy zahrál v charitativním derby legend s Dortmundem

1

Líbilo se

06.10. - Bayern Mnichov se podle německých deníků Bild a Abendzeitung rozhodl nepodepsat smlouvu Jeromem Boatengem. Pětatřicetiletý obránce v posledních dnech s bavorským klubem trénoval v naději, že na něj Bayern nakonec ukáže a nabídne mu krátkodobou smlouvu. Podle posledních informací to tak ovšem nevypadá.

Bayern Mnichov zvažoval možnost podepsat krátkodobou smlouvu s pětatřicetiletým obráncem Jerome Boantengem poté, co se dostal do hráčské nouze, neboť jedinými středními obránci, které má v současné chvíli k dispozici trenér Tuchel jsou Dayot upamecano, MAtthijs de Ligt a Kim Min-jae.

Veterán Jerome Boateng prostřední mnichovského klubu dobře zná, v dresu Bayernu nastupovatl v sezónách 2011 až 2021, kdy se rozhodl odejít po 363 odehraných utkáních. Podle deníku Bild hrál významnou roli v rozhodování fakt, že Boatenga čeká další stání u soudu v případu domácího násilí.

Ovlivnění kauzou vyloučil sportovní ředitel Bayernu, ovšem Boatenga klub nepodepsal, což by měl v průběhu pátku potvrdit na tiskové konferenci také hlavní trenér Thomas Tuchel, od kterého je očekáváno podrobnější vysvětlení.

Andrea Suttnerová / calciomercato.com, bulinews.com

Noviny
Nejnovější články