Zpět na » 1. Bundesliga » Liverpool učinil za Bellinghama novou nabídku

1. Bundesliga - Liverpool učinil za Bellinghama novou nabídku

Liverpool učinil za Bellinghama novou nabídku © iconsport - Zájem o Bellinghama je obrovský

0

Líbilo se

28.03. - O Judu Bellinghamovi teď slýcháme neustále. Nejprve mu v posledních hodinách nabídla Borussia Dortmund novou smlouvu, kdy nabízí hráči až 15 milionů euro ročně a teď vedoucímu celku Bundesligy přišla nabídka za záložníka od Liverpoolu. Enormní zájem o devatenáctiletého talenta má i Real Madrid a Manchester City.

Podle britského agenta Hadyna Dodgeho nabídl za Bellinghama Liverpool 115 milionů euro. Dortmund však nastavil cenovku za Angličana na 150 milionů eur, a Liverpool tak bude muset ještě výrazně přidat. Real Madrid měl být před pár týdny údajně připraven nabídnout 140 milionů, ale zda tak opravdu učinil, se neprokázalo. Zatím to vypadá, že Bellingham v letním přestupovém období opustí Německo, ale Dortmund se jistě nevzdá bez boje a pokud hráč odejde, dostane za něj klub obrovskou sumu.

BVB ready to offer Jude Bellingham new contract without a release clause

Bellingham uvedl, že si bude vybírat z Dortmundu, Realu Madrid a Liverpoolu. To s velkou pravděpodobností znamená, že třetí největší zájemce o hráče Manchester City vypadává ze hry. Ten pro teenagera prý není možností. První oficiální nabídku učinili Reds, teď se uvidí, jak odpoví prezident Realu Madrid Florentino Perez.

Florentino Perez - latest news, breaking stories and comment - The  Independent

Dortmund je v tabulce Bundesligy na prvním místě s 53 body po 25 odehraných zápasech. Na druhý Bayern Mnichov má náskok jediný bod, na třetí Union Berlín má pak náskok pět bodů. Veledůležitý zápas čeká Dortmund tuto sobotu, kdy se utká právě s Bayernem Mnichov. Tento zápas nám o titulu hodně napoví. Naposledy nejvyšší německou soutěž vyhrála Borussia v sezóně 2011/2012, znovu by zvítězila tedy po jedenácti letech. Od zmiňované sezóny 2011/2012 vládne Německu Bayern.

Nikolas Kočica / football-espana.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články