Zpět na » Premier League » O Joe Gomeze z Liverpoolu podle jeho agenta stojí Newcastle

Premier League - O Joe Gomeze z Liverpoolu podle jeho agenta stojí Newcastle

O Joe Gomeze z Liverpoolu podle jeho agenta stojí Newcastle © iconsport.photo - Joe Gomez proti Realu Madrid vyhořel

0

Líbilo se

30.03. - Joe Gomez je pro fanoušky Liverpoolu něco jako sprosté slovo. Věčný talent, který nikdy nenaplnil svůj potenciál a takřka vždy selhal v klíčových momentech. Po prvním osmifinále Ligy mistrů bylo jasné, že jeho cesta skončila a Anfield Road opustí jako součást nutného letního úklidu. Jeho agent potvrdil zájem Newcastlu United. Je ale Gomez vhodnou posilou?

Joe Gomez je odchovancem Charltonu. Za něj sbíral své prvni starty, než ho v roce 2015 podepsal jako velký talent Liverpool. A talent opravdu měl. Mohl hrát jak uprostřed, tak na kraji obrany, byl rychlý a poměrně soldně technicky vybavený. Jenže se prakticky nikam neposunul a na vině jsou také častá zranění, díky kterým vynechal dohromady 143 utkání. Vždy to byla dlouhodobá zranění. I když měl v posledních letech dobré pasáže, častokrát tu byly spíše zápasy, kdy jste si mohli vsadit na to, že u gólu bude on.

Po zápase s Realem Madrid se na sociálních sítích strhla obrovská bouře, která byla v menším měřítku srovnatelná s tou, jakou kdysi zažil Loris Karius. Joe Gomez byl absolutně tragický. Komentáře tvrdili že si už nikdy nezaslouží hrát v liverpoolském dresu, že snad ani nemůže být profesionál, nebo že hraje za Real Madrid a ne za Liverpool. Od toho zápasu i díky svalovému zranění nehrál, což fanouškům The Rads vůbec nevadí.

Zdá se tedy, že Gomezův vztah s fanoušky Liverpoolu je tak narušen, že pokračovat už prostě nemůže. Zkrátka na to nemá. Liverpool chystá v létě obměnu kádru a prodej by se měl týkat i Gomeze, jehož cenovka je v jeho 25 letech stále solidních 30 milionů eur. Jedním z hlavních zájemců o jeho služby má být Newcastle United, což potvrdil i Gomezův agent Haydn Dodge.

Je známá věc, že Newcastle United dlouhodobě obdivuje Joe Gomeze. Chtějí vyztužit střed obrany, jelikož hned několika hráčům už v létě končí smlouva," potvrdil zájem Magpies Gomezův agent.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články