Zpět na » 1. Bundesliga » Joao Cancelo se cítí v Bayernu frustovaný

1. Bundesliga - Joao Cancelo se cítí v Bayernu frustovaný

Joao Cancelo se cítí v Bayernu frustovaný © twitter.com -

0

Líbilo se

07.03. - Přestup Joaa Cancela do Bayernu Mnichov se po jeho zapůjčení z Manchesteru City nevyvíjí zcela podle plánu. Přestože byl jedním z klíčových hráčů, kteří se podíleli na zisku titulu v Premier League, City umožnilo portugalskému reprezentantu odejít a nyní je Cancelo nešťastný.

Podrobná zpráva objasnila, jak moc dokáže být Cancelo naštvaný, když pravidelně nehraje, a jeho vynechání v zápase FA Cupu proti Arsenalu se ukázalo jako poslední kapka. Jeho přestup do Bayernu dostal zelenou a byl rychle uzavřen, přičemž bundesligoví mistři měli opci na jeho přímou koupi za 61 milionů liber.

Začal jako střela a hned se prosadil úžasnou asistencí po pouhých 17 minutách svého debutu. Cancelo pak ve svém druhém vystoupení připravil další gól a zdálo se, že se mu v Bayernu začíná dařit.

Nicméně, rychle dopředu trochu a Cancelo se zdá být ve stejné pozici znovu. V posledních dvou zápasech Bayernu odehrál pouhých 12 minut a ve středu v Allianz Areně nenastoupí k utkání 16. kola Ligy mistrů proti Paris Saint-Germain.

Podle Floriana Plettenberga ze Sky Sport by měl být v základní jedenáctce před Cancelem 22letý produkt akademie Josip Stanišić. Styl hry pod Julianem Nagelsmannem se liší od filozofie, na kterou byl zvyklý pod Pepem Guardiolou, a Bayern také v současnosti hraje se třemi zadáky, přičemž Cancelo je považován za typického pravého obránce.

Cancelo je prý smutný a frustrovaný a zdá se, že jeho výraz tváře na nedělním tréninku toto tvrzení potvrzuje.
Když byl Guardiola minulý měsíc dotazován na jeho odchod, řekl na tiskové konferenci: "´Příští sezónu nevím, co se stane. Neuvěřitelná postava v posledních dvou ligách, které jsme vyhráli."

petr magasanik / twitter.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články