Zpět na » 1. Bundesliga » Bernardo Silva promluvil o šokujícím odchodu Joaa Cancela do Bayernu Mnichov po roztržce s Guardiolou

1. Bundesliga - Bernardo Silva promluvil o šokujícím odchodu Joaa Cancela do Bayernu Mnichov po roztržce s Guardiolou

Bernardo Silva promluvil o šokujícím odchodu Joaa Cancela do Bayernu Mnichov po roztržce s Guardiolou © twitter.com -

1

Líbilo se

07.02. - Bernardo Silva otevřeně prozradil, jak se cítil po náhlém odchodu Joaa Cancela do Bayernu Mnichov, který je obhájcem titulu v Bundeslize. Cancelo v lednovém okně šokoval odchodem v den uzávěrky přestupů a podepsal smlouvu s Bayernem, přičemž německý klub měl opci na trvalý přestup ve výši 62 milionů liber.

Osmadvacetiletý portugalský obránce původně přišel do City v roce 2019 poté, co ho úřadující šampioni Premier League získali z Juventusu. Cancelo byl pod manažerem City Pepem Guardiolou klíčovým hráčem prvního týmu a během svého působení na Etihadu zvedl nad hlavu dva tituly v Premier League a dva Ligové poháry.

Předpokládá se však, že se portugalský obránce s Guardiolou nepohodl a údajně zůstal z rozhodnutí šéfa City frustrovaný. Podle zpráv byl Cancelo nespokojen s nedostatkem minut v prvním týmu po návratu z mezinárodních povinností na mistrovství světa 2022 v Kataru.

V projevu po nedělní porážce City s Tottenhamem (1:0) Silva prozradil, že byl za Cancela po dokončení jeho přestupu do Bayernu rád. Osmadvacetiletá hvězda City dodala, že pro jeho spoluhráče i pro něj samotného bylo zároveň smutné, když v okně viděl odcházet portugalského spoluhráče Cancela.

"Jsem za něj šťastný, protože to byla cesta, kterou si vybral, aby mohl ve svém životě šťastně pokračovat. Smutný pro tým i pro mě, protože s ním nebudu moci počítat každý den. Ví, že je to člověk, kterého mám moc rád. Ale udělal pro sebe to nejlepší rozhodnutí a já jsem za něj opravdu šťastný." řekl Silva pro Eleven Sports.

S přestupem Cancela byl spojován Real Madrid, ale portugalský obránce se rozhodl podepsat smlouvu s Bayernem namísto klubu z La Ligy. Cancelo debutoval v dresu Bayernu při demolici Mainzu v 16. kole (4:0), při níž si vypůjčený hráč City připsal asistenci.

Bývalá hvězda Juventusu a Valencie na svůj debut v Německém poháru navázala asistencí v nedělním bundesligovém utkání proti Wolfsburgu.

petr magasanik / sportbible.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 08.02. Odpovědět

Smajlík 2 Smajlík 2 všeobecně se to modré korupční lůze sype na všech stranách a to je dobře..

Wazz
Nejnovější články