Zpět na » 1. Bundesliga » Lewandowski a Barcelona našli shodu, PSG ale troubí do útoku

1. Bundesliga - Lewandowski a Barcelona našli shodu, PSG ale troubí do útoku

Lewandowski a Barcelona našli shodu, PSG ale troubí do útoku © newsnetdaily.com - Lewandowski se dohodl s Barcelonou na smlouvě

3

Líbilo se

11.06. - Zatímco se Robert Lewandowski tak trochu schovává na reprezentačním srazu a čas od času přisype další sůl do otevřené rány mnichovských fanoušků, v Barceloně mají na pilno. S polským útočníkem se vedení katalánského klubu dohodlo na smlouvě, ale do hry se na poslední chváli snaží vměstnat také PSG.

Když už se zdálo, že bude celá telenovela zdárně ukončena, do hry vstupuje třetí subjekt. Podle posledních zpráv se totiž jedním z hlavních přestupových cílů pařížského klubu stal právě Robert Lewandowski. Francouzský tisk zároveň připomíná fakt, že polský útočník je pro Barcelonu prioritou a prezident Laporta slíbil udělat vše proto, aby byla smlouva podepsáána, ale katalánský klub zatím nemá finance potřebné na dokončení přestupu.

Mimo to, jak moc může být složité dotáhnout plánovaný přestup do konce, si francouzský tisk všímá toho, že polský útočník i jeho manželka Paříž milují a tráví zde spoustu svého volného času. Každopádně stále ještě hráč Bayernu Mnichov při několika příležitostech potvrdil, že pokud opustí Mnichov, bude to kvůli přestupu do Barcelony.

Španělští novináři kontrují tím, že dohoda mezi hráčem a katalánským klubem je hotová. Polský útočník si vyjednal místo na té nejvyšší platové úrovni. Pokud přijde na Nou Camp, bude vydělávat 12 milionů eur čistého za každý odehraný soutěžní ročník. Do kasy Bayernu je pak Barcelona ochotna nasypat 30 milionů eur.

Pokud oba zmíněné kluby dohodnou, na Lewandowského čeká tříletá smlouva. Dva roky budou fixní a třetí s opcí na základě výkonů a vůli obou stran. Navrch v celé telenovele má stále Bayern, ale dříve či později bude muset bavorské vedení usednout ke stolu a začít vyjednávat. Pevný postoj polského útočníka totiž vytvořil v Mnichově napjatou atmosféru, kterou by bylo velmi obtížné kočírovat v posledním roce Lewandowského smlouvy.

Andrea Suttnerová / sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články