Zpět na » 1. Bundesliga » Vztahy mezi Lewandowskim a Bayernem na bodu nula

1. Bundesliga - Vztahy mezi Lewandowskim a Bayernem na bodu nula

Vztahy mezi Lewandowskim a Bayernem na bodu nula © radiozwickau.de - Robert Lewandowski na tiskové konferenci polské reprezentace

0

Líbilo se

30.05. - Polský reprezentační útočník je rozhodnut, že se do bavorské metropole již nebude muset vrátit. Jeho vzkaz ze srazu polského národního týmu je velice jasný. Mnichovský klub pochopitelně s tvrdými prohlášeními svého útočníka není spokojen a kritiku opětuje.

Robert Lewandowski už nechce v Bayernu Mnichov strávit ani jeden jediný den navíc. Možná trochu smutný konec jednoho z nejlepších útočníků fotbalové historie v klubu německého mistra. Vztahy mezi polským forwardem a Bayernem jsou ovšem na bodu nula.

Na tiskové konferenci polské reprezentace se Lewandowski otázce ohledně své budoucnosti nevyhnul a odpověděl překvapivě důrazně. „Jedna věc je naprosto jasná. Dnešním dnem můj příběh v Bayernu končí.“

Polský útočník nenechal žádný prostor pro monou interpretaci svého prohlášení, když pokračoval. „Po tom všem, co se v posledních měsících stalo, si už nedokáži představit dobrou spolupráci,“ popsal napjaté vztahy Robert Lewandowski a kritizoval tak zcela otevřeně odpovědné osoby v Mnichově.

Přestup do jiného klubu je podle polského forwarda jediným možným řešením pro obě strany a Lewandowski doufá, že mu mistr německé ligy nebude klást překážky. „Doufám, že si mě Bayern nenechá jen proto, že má na to smluvně právo.

Přesně tento scénář totiž v posledních týdnech až do omrzení opakuje sportovní ředitel klubu, Hasan Salihamidžič, který se odvolává na platnost smlouvy a tvrdí, že Bayern útočníka odejít nenechá a rezignuje na fakt, že hráč opustí Mnichov sice zadarmo, ale až příští léto.

Na dnešní ostrá slova Lewandowského reagoval velice brzy Oliver Kahn, který vůbec nebyl nadšen z prohlášení stále ještě kmenového hráče Bayernu. „Nedokáži Vám říci, proč si Robert vybral tuto cestu. Taková prohlášen ían veřejnosti jistě ničemu neprospívají. Robert se tu stal světovým fotbalistou a myslím, že by si měl uvědomit, co mu Bayern dal."

Andrea Suttnerová / sport.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
COKO - 30.05. Odpovědět

Naopak má už nějaký věk, udělal toho pro ně dost, měli by ho pustit když za něj můžou ještě něco dostat a on sám chce.

COKO

A čo sa stalo v posl. mesiacoch? Nič som si nevšimol.

Princ z Paríža
Nejnovější články