Zpět na » Serie A » Pogbův mlsný jazýček? Dopingová kontrola ukázala pozitivní testy na testosteron

Pogbův mlsný jazýček? Dopingová kontrola ukázala pozitivní testy na testosteron

Pogbův mlsný jazýček? Dopingová kontrola ukázala pozitivní testy na testosteron © iconsport.photo - pogba má opět problémy

0

Líbilo se

11.09. - NEPŘEHLÉDNĚTE Paul Pogba by mohl čelit dlouhému zákazu činnosti ve fotbale poté, co byl údajně pozitivně testován na testosteron z dopingového testu. Paul byl podroben testu 20. srpna po utkání proti Udinese a testy z tohoto data jsou údajně pozitivní.

Italská média dnes nformovala, že test na drogy proběhl po vítězství Juventusu 3:0 proti Udinese 20. srpna, v němž byl Pogba uveden jako nevyužitý náhradník.

Dodaly, že záložník bude mít tři dny na předložení protivýsledku, nicméně pokud bude shledán vinným, znamená to, že Pogba bude čelit zákazu činnosti. Zákazy dopingu se ve fotbale přísně trestají a Pogba by v případě uznání viny mohl být potrestán zákazem činnosti na dva až čtyři roky.

Přichází to po těžkém období, kdy Pogba nedávno přiznal, že v roce 2022 málem skončil s fotbalem poté, co se ocitl v centru údajného vydírání.

Vítězi mistrovství světa vyhrožoval gang maskovaných ozbrojených mužů - mezi nimiž byl i jeho bratr Mathias -, kteří ho konfrontovali v pařížském bytě a požadovali miliony za "ochranné služby".

Generace Sport stanice Al-Džazíra uvedla, že kvůli tomuto utrpení málem nadobro skončil s fotbalem. "Peníze mění lidi. ... Mohou rozbít rodinu. Mohou vyvolat válku.Někdy jsem byl sám a říkal si: ´Už nechci mít peníze. Prostě už nechci hrát. Chci být jen s normálními lidmi, aby mě měli rádi kvůli mně - ne kvůli slávě, ne kvůli penězům´. Někdy je to těžké," řekl.

Petr Magasanik / twitter.com

Nejnovější články