Zpět na » Serie A » Do AC Milán přichází last minute posila z Fiorentiny: Luka Jovič

Serie A - Do AC Milán přichází last minute posila z Fiorentiny: Luka Jovič

Do AC Milán přichází last minute posila z Fiorentiny: Luka Jovič © iconsport.photo - Srbský útočník Fiorentiny odchází na roční hostování do AC Milán

0

Líbilo se

01.09. - Ani ne hodinu před uzavřením přestupového trhu v italské lize si pojistili rossoneri zvučné jméno do útočných řad. Dlouho vedení AC Milán hledalo na trhu hráče, který by nechal občas oddechnout Girouda a ideálně měl zkušenosti, když ne z italského, pak z evropského fotbalu. Sportovní ředitel ale po Taremim sesbíral ne také od Daky a Rafa Mira. Svou pozornost proto na poslední chvíli zaměřil na Joviče z Fiorentiny.

Obrat na poslední chvíli a last minut přestup je na světě. Zdálo se, že si rossoneri pojistí přestup Taremiho, ale poté co společně s ním nevyšly ani námluvy u Daka a Rafa Mira, se pozornost klubu přesunula do Florencie. Právě u fialek si AC Milán vyhlédli mladého srbského útočníka, Luku Joviče, bývalého hráče Realu Madrid a současného hráče Fiorentiny, s níž má podepsanou smlouvu do června 2024.

Luka Jovič, srbský útočník Fiorentiny, je tím, na koho AC Milán během hektického posledního přestupového dne ukázal. Z Toskánska se mladý forward přesune do Lombardie na bezplatné hostování, rossoneri nicméně budu hradit 100% jeho platu. Jovič se již přesunul do Milána, aby zde absolvoval lékařskou prohlídku a podepsal smlouvu.

Jméno srbského hráče se vynořilo v představách sportovního ředitel AC na poslední chvíli poté, co rossoneri neuspěli při námluvách Rafa Mira u Sevilly. Španělský klub totiž nedokázal najít včas vhodnou náhradu, proto celé jednání zastavil a AC Milán na nabídku hostování s odkupem odpověděl zamítavě.

Andrea Suttnerová / calciomercato.com, gazzetta.it

Nejnovější články