Zpět na » Serie A » Paul Pogba zranil sám sebe při tréninku

Paul Pogba zranil sám sebe při tréninku

Paul Pogba zranil sám sebe při tréninku © twitter.com -

1

Líbilo se

13.03. - Devětadvacetiletý záložník, který do italského klubu přišel loni v létě na čtyřletou smlouvu, se minulý měsíc vrátil do sestavy poté, co si během předsezónního turné v Americe natrhl meniskus v koleni. Pogba si při tréninku natáhl sval a podle zpráv bude mimo hru nejméně tři týdny.

Svůj první soutěžní zápas od návratu ke Staré dámě nakonec odehrál až 28. února, kdy nastoupil z lavičky při výhře 4:2 nad Turínem. Manažer Juventusu Massimiliano Allegri tuto zprávu potvrdil po nedělní výhře klubu 4:2 nad Sampdorií.

"Dnes ráno Pogba zahrával volné kopy a ucítil podvrtnutí v přitahovači. Zítra ho čekají testy, ale ve čtvrtek ani příští neděli určitě nenastoupí, takže ho uvidíme až po reprezentační přestávce," řekl manažer klubu.

Od loňského července, kdy se Pogba znovu připojil k gigantům Serie A, vynechal kvůli zranění celkem 33 zápasů, což se rovná 89 procentům zápasů v této sezóně.

Podle Pazzi Di Fanty bude nyní kvůli zranění chybět 20-30 dní. Další zprávy týkající se Pogby jsou takové, že Juventus je prý na bývalého hráče Manchesteru United naštvaný kvůli disciplinárnímu přestupku. Podle Tuttosportu prostřednictvím Mail Online byl Pogba v předvečer utkání Evropské ligy proti Freiburgu vyřazen ze sestavy kvůli disciplinárnímu prohřešku.

Juventus prý požádal všechny hráče prvního týmu, aby se drželi při zemi v naději, že na konci sezony najdou větší klid. Francouz se však údajně vzepřel požadavku klubu a dorazil pozdě, aby se připojil k týmu. Italské noviny tvrdí, že Allegri a jeho zaměstnanci v Juventusu neocenili Pogbův pozdní příchod na skupinovou večeři, kterou šéf Juve uspořádal večer před čtvrtečním zápasem proti Freiburgu.

Jeho vynechání ze zápasové sestavy bylo vzkazem pro mladší hráče.

Petr Magasanik / twitter.com

Nejnovější články